Spermaszeretők ide
Témavezetőgeciimado
A legjobb anyag:)
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
516
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

12345678910
jagerm#458
Válasz a 457-re: Én kimondottan azt keresem.
előzmény
Válasz a(z) 452-es üzenetre:A kölcsönös orál is megy?
seatibiza#456
előzmény
Válasz a(z) 433-es üzenetre:Nekem is ez a vágyam.
bermuda#455
előzmény
Válasz a(z) 440-es üzenetre:Engem is izgat ez a dolog, mivel a számba eddig még nem élveztek bele. Szívesen besegítenék szájjal biszex pároknak, mindkét fél örömére! Órákig nyalnám a feleség teleélvezett, gecis pináját, miközben a férj a punciból kihúzott farkát a számba nyomná alkalmanként, melyet alaposan leszopnék!
verolegeny#454
előzmény
Válasz a(z) 354-es üzenetre:Én szivesen a szádba verném,miközben egy másik lány szétnyalja a pinádat.
bi46#453
előzmény
Válasz a(z) 452-es üzenetre:Úgy látszik nincsenek olyan bi.férfiak akik hellyel is rendelkeznek,szopatnának is,esetleg többesben.Én is leszopnám egy férfipár farkait
biszexferfi#452
előzmény
Válasz a(z) 434-es üzenetre:

Én szivesen benne vagyok egy ilyenben.Dumáljuk meg csak kégli kell!
Minimum 3 farkat szivesen bevállalok.Dugható vagyok ,ha valakit érdekel akkor irjon!
jagerm#451
Szia! Senkit nem érdekel szopás,ha kölcsönös? Én
csinálni is szeretném,meg élvezni azt is ha engem
szopnak.
thiba#450
kinál valaki egy alapos testmasszázst esetleg köcsönös szopással ?
A(z) #449 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
bi46#448
előzmény
Válasz a(z) 440-es üzenetre:Én is csatlakoznék párokhoz,csak szopásra,nyalásra.Szivesen és élvezttel kinyalom az ondóval telelőtt puncit vagy a pár férfitagja felváltva dughatja a parnernője pinájába és az én számba a farkát.Férfipároknál kinyalom a gecit a popsilyukból
jocoka33#447
előzmény
Válasz a(z) 445-es üzenetre:Lax? Én Dorog mellett, és abszolút kezdő!
bigie#446
sziasztok! szereti itt valaki a szelfsuckingot?
előzmény
Válasz a(z) 428-es üzenetre:Állok elébe!!
leszoplak#444
Szombaton megyek a Magnumba.Ki jön?
jagerm#443
Keresek egy barátot,aki néha eljönne hozzám és a-kár többször is leszophatnám.Te is szophatsz,ha akarsz de nem kötelező!
thiba#442
előzmény
Én szivesen elmegyek, szopatsz, hány órakor ?
Válasz a(z) 436-es üzenetre:
A(z) #441 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nyalas#440
Ondot szeretnék puncibol de sokat
nyalas#439
PÁRT KERESEK,mert szeretem a puncibol a rengeteg ondot kinyalni.Szeretkezésetek elött közben és az aktus után ha condom nélkül szeretkeztek és egy hatalmas adag ondo bemegy kinyalom az egészet.

SEGITSETEK hogy a finom ondot kinyalhassam!!

zoli
ondonyelo#438
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/16951.jpg
Engem is nagyon izgat az ondó:  

condomfetish??
the#437
Sziasztok, a Népligetben holnap 7-ikén reggel, 7-8 körül akar valaki szexelni?? Szopok szopatok és nagyon meg lehet dugni . Akár többen többször is. Tamás.
bi30bp#436
Szerdán szopnék a Dob utcában. Imádok meztelenül egyszerre több faszt kényeztetni. Egyelőre még csak egy jelentkezőm van. Várom azokat, akik szintén rám bíznák merev dákójukat!
leszoplak#435
előzmény
Válasz a(z) 434-es üzenetre:Én benne vagyok!
Összekéne hozni egy grupi szopást
qwadis#433
Sziasztok! Én nagyon kezdő vagyok e témában de nagyon szeretném kiprobállni a közös szopást egy idösebbel mint én! Eddig csak a sajátomat kostoltam és nem volt rossz.
Szívesen kényeztetnék bi fiútagú házaspárokat mindkét fél örömér
leszoplak#431
előzmény
Válasz a(z) 430-es üzenetre:Nem eszlek meg csak a gecid akarom!
jocoka33#430
előzmény
Válasz a(z) 429-es üzenetre:Én abszolút kezdő vagyok úgy bánj velem. helyem nincs, holnap 17ó után szabad vagyok. MEGOLDÁS?
leszoplak#429
előzmény
Válasz a(z) 428-es üzenetre:Rajtam nem múlik! Mikor?
jocoka33#428
előzmény
Enyémből is kiszophatná valaki!
leszoplak#427
előzmény
Válasz a(z) 342-es üzenetre:Szivesen kiszopnám a gecit belőled!
előzmény
Válasz a(z) 364-es üzenetre:És ha én tenném meg?
allmodo#425
Sziasztok. A sajátomat sokszor én is kinyalom a párombol és izlik. Viszont a barátom farkábol szopás után a számban szétcsúszó forró anyag izével fel sen ér.Eleinte nem nyeltem le már bánom. Nincs annál jobbmikor az utolsó pillanatokba van a barátom és a számba élvez.Torkomig tolja és ott lükteti ki a magát.Csodálatos az egész.
the#424
Sziasztok. Én is szivesen beszálnék bármelyikőtökhöz egy kis ondó zsúrra. Szivesen szopnék szép farkakat, de annak is örülnék ha engem szopnának-dugnának. Szeretem ha egy szép farokból a számba , nyelvemre , arcomra spriccel a geci, és minnél többször.
opelos#423
előzmény
énis szivesen leszopnám a te farkadVálasz a(z) 422-es üzenetre:
biszexsrac2#422
Nekem meg volt az első élményem . Leszophattam egy srác farkát aztán a számba élvezett. Szuper volt ahogy éreztem a forró gecijét a számban.
leszoplak#421
Én is imádom,ha a számban lüktet egy élvező fasz és nyelem a gecit. A feleségem pinájából is kinyalom a sajátomat.
előzmény
Válasz a(z) 195-es üzenetre:Rendben...??!!
előzmény
Válasz a(z) 364-es üzenetre:Mikor?
the#418
Válasz a 417-es üzenetre. Nagyon jó lenne kapcsolódni hozzátok. Kár , hogy a feleséged nem negy bele a buliba, pedig ha nem akarja , őt nem dugnám meg csak TE , én meg csak nyalnék és vibrátoroznék, meg amit akartok.A popónyalás remek dolog , ahigénia ilyenkor természetes. Ellenben hallottam már olyat is , hogy a szájban több a baktérium mint egy tiszta fenéken. Pusza mindenkinek és  B.U.É.K.   Tamás.
bi46#417
előzmény
Válasz a(z) 416-es üzenetre:Attól én is elélvezek ha nyalják a fenekem.Az eddigi férfipartnereim mind nyaltak nekem.Nők közül kettővel csináltuk a kölcsönös popsinyalást.A feleségemmel is gyakran nyaljuk egymás fenekét..Én nagyon élvezem.Volt már,hogy a vibrátorával megdugottAz is izgató felállás lenne,ha Ő nyalná a fenekem miközben egy férfi szopatna engem.Sajnos ő nem akarja a többes szexet,pedig dugás közben izgalmi állapotban gyakran beszél róla.
the#416
Húúúúúúú... az nagyon izgató ha a fenekemmel foglalkoznak , főleg ha nyalják nyelvvel izgatják. Amikor ezt csinálják nekem teljesen kiakadok. Szinte nem is tudok magamról. Ilyenkor azt csinálnak velem amit csak akarnak. Mindenre hajlandó vagyok.
opelos#415
előzmény
én szivesen kinyalom a feneked és leszoplakVálasz a(z) 413-es üzenetre:
opelos#414
előzmény
szia az ilyen játékba énis szivesen bennelennékVálasz a(z) 390-es üzenetre:
bi46#413
Valóban az ember megválogatja a partnereitNekem az ez eddigi parnereim roppant ápolt,kultúrált férfiak voltak akiknek viszolygás nélkül vettem a számba a farkukatMivel engem nagyon felizgat ha a popsimat nyalják még fokozottabban adok a tisztaságra
the#412
Sziasztok, teljesen igaza van az elöttem hozzászólónak, az ember attól fél , hogy elkap valami bajt. Ha valaki tiszta és egészséges akkor viszont kellemes úgy befejezni egy szeretkezést hogy a számba engedik a spermát. Ha már engedem , hogy beleélvezzen a számba akkor általábán már le is nyelem az ondót aminek nincs is rossz íze. Érdekes az , hogy van akinek hígabb , van akinek sűrübb az ondója. Szeretem ha a fenekembe élveznek és azt onnan kinyalják. Pusza a kukitokra : Tamás.
biszexferfi#411
Tulajdonképpen nem is az íze vagy az,hogy lenyelem az igazi ok.
Talán félek attól a sok szartól amit el lehet kapni.Tudom hülyeség de egy állandó partnernek akivel mondjuk hónapok óta együtt vagyok azzal szerintem már nem lenne akadálya.De annyi a link itt is ,hogy nem tudom kivel ez lesz.De vágyom arra is ,hogy tübb pasival is legyek egyszerre és mondjuk egy gloryhole-s megoldás is érdekelne.De azt viszont nem tudom,hogy ilyet hol lehet megtalálni.
Ezek után talán lesz állandó partnerem is.
Már nem teljesen vagyok kezdő.
bi46#410
Én rég voltam férfival.Utoljára a partnerem azt kérte ,hogy szopjam.Akkor azt hittem,hogy bele fog élvetni a számba,De nem! Beleültetett a farkára és lovagoltatot.A végén úgy élvezett el,hogy a szája fölé gugoltatot és nyalta a popsim közben a farkunkat vertük.Nagyot élveztem amikor láttam,gogy kilövel aspermája a hasára és én is odaélveztem.Akkor közel voltam ahhoz ,hogy lenyaljam és leszopjam a gecis farkát De viszolyogtam tőle.
biszexferfi#409
előzmény
Válasz a(z) 404-es üzenetre:

Igen a számba talán én is beengedném ,de lenyelni ...Pedig gondoltam rá,hogy miközben jön akkor szívom az utolsó cseppig.Tudom milyen érzés.
Sajnos a legutóbbi pasinak akivel voltam nagyon vastag farka volt.Nem lehetett jól szopni.Viszont mindenképpen dugni akart.
előzmény
Válasz a(z) 365-es üzenetre:Szia
Nagyon szépe
 a farkad meg a feneked is szivesen eljátszadoznék veled
bi46#407
Nálam ez érdekes dolog.Mint írtam,nős vagyok és ha a feleségem szop természetes hogy a szájába engedem az ondót és ő lenyeli utálkozás nélkül.Sőt!előfordul,hogyha a pinájába élvezek utána kinyalom a saját gecimet és én sem utálkozom.De egy másik férfinak az ondóját a számba érezni mégiscsak furcsaTényleg!Ti nyaltatok már gecis pinát!Akár a sajátodat ondódat akár másét?
the#406
A kérdés jó. Én voltam már Olyan helyzetben amikor kiköptem az ondót, de többször előfordult már hogy lenyeltem izlelgettem. Ez nálam attól is függ , hogy mennyire szimpatikus a partnerem. Csaóóó : Tamás.
bi46#405
előzmény
Válasz a(z) 403-es üzenetre:Válaszoltam az adatlapodon.Szia!
bi46#404
Lehet,hogy kinevettek de komolyan kérdem mivel én még nem engedtem a számba!Ha a partnered beleélvezett ti lenyelitek vagy diszkréten kifolyatjátok,kiköpitek az ondót?Én még odzkodom a szájba engedéstől bár izgat a dolog és szopni szeretek
the#403
Válasz a 402-es üzire. Szeretnék Veled minnél hamarabb összejönni. De mindenkivel aki szeret szopni és szereti ha szopják. Puszika a kukitokra :Tamás.
bi46#402
előzmény
Válasz a(z) 399-es üzenetre:Én is szeretek szopni.De még nem engedtem az ondót a számbaA partnerem farkát mindig kivettem a számból amikor éreztem,hogy el fog élvezni.Most nincs partnerem,de kipróbálnám azt hogy beleélvezzenek a számba
biszexferfi#401
előzmény
Válasz a(z) 399-es üzenetre:

Miért mondod!
Én nagyon szeretek szopni!
the#400
Jó lenne ha valaki a számba , arcomba, seggembe élvezne akár többször is egymás után. Többesben is benne lennék . Perverz dolgok is jöhetnek , főleg ha sok gecivel jár.
the#399
Sziasztok, úgy látszik itt nincs senki aki szeret szopni. Pedig ha valaki átéléssel csinálja az mindenkinek nagyon jóóóóóóóó!!!!! A gecitől meg nem kell ódzkodni... gondoljunk csak bele:::: abból lesz a gyerek. Pusza a kukitokra ..... Tamás.

12345678910
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ.
Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.