Milyen kellemes élményeid voltak a Magnum szaunában

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...
Milyen kellemes élményeid voltak a Magnum szaunában
Témavezető
Sziasztok. Nem tudom mennyire ismeritek a Magnum szaunát, de azt vettem észre sokan vannak itt akik ha ott szeretnék velük találkozni azt a választ adják nem ismerik vagy csak rosszat hallottak róla. Ezért gondoltam arra segíthetnénk nekik megismerni ezt a kellemes helyet. De gondolom vitatémának sem utolsó ez a gondolat.
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
111
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

123
xboy27#65
Hm...hm...Erdekessen hangzik a hely...:)
Akar le is mennek vkivel...Bar azt se tudom,hol hogyan...es egyebkent is...:)
soksokfaszt#64
Jó volt a héten.....kétszer is lementem.Gőz,kabin,hinta,gloryhole.Szinte csak szoptam,de azt jó sokat.Szinte minden korosztályból volt partner,főleg a gőzben kaptam rendesen.Kéne egy partner,akivel nem csak ott csinálhatnánk ilyeneket,hanem pl.nálam is.
helo tobbszor voltam kurva joooo.aki ott nem talal partnert nem szerelmet ,partnert. az... engem leszopttak.levizeltek lekurtak segget nyalttak sottszoba goz kabin folyoso nagyon szuper fiatal idos .terdelsz a gozben es tobben korbevesznek nyalnak szopatnak behatolnak...ORGIA SZUPER  kb 30perc mulva lent vagyok ujra helo
fantabodza#62
Még sosem voltam ott, pedig sokat járok Pestre... valaki tudna nekem egy leírást adni a lahetőségekről és a szokásokról? mert a honlapjukon eléggé keveset írnak... egyedül nem merek lemenni... csak szopni szeretek, de azt nagyon és kíváncsi vagyok a helyre...
behatolhatsz#61
előzmény
Válasz a(z) 57-es üzenetre:
Mi az hogy! :))) Ma éppen Pesten vagyok, de holnap délelőtt megyek haza
Sziasztok! Én voltam egyszer, de egyedül nem az igazi:(( Akadna esetleg egy fiatal, jóképű srác aki lejönne velem?
Amúgy fasza a hely:))
szid#59
SAjnos a wboldaluk eléggé szegényes atekintetben hogy valóban bemutassa az odalátogató szempontjából. Érdemes volna egy webtúravezető és helységről helységre vezetni az érdeklődőt, de nem csak a helységeket mutatni be hanem a történéseket is. Én ritkán érek rá sajnos de egyszer lemennék oda, nincs is messze tőlem, és egy kellemes masszázs is jól esne. egyedül idegenként viszont nem tudom mire számítsak.
szexblogger#58
én eddig a szauna 69-ben voltam. az nagyon jó hely. :-) valaki eljönne velem ismét? :-)
feny#57
behatolhatsz eljnél velem is egyszer
dwarf#56
Én még nem voltam! :o(
Érdekelne! Mindenféle!

Ha valaki leírná az élményeit levélben, azt megköszönném!

Mit ajánl? Tényleg olyan jó a Dragan?
Hol van ez a "Szent Hely"?
soksokfaszt#55
Hello...nekem,mint örökké faszra éhesnek nagyon jó.Talán nincs is ott olyan helyiség,ahol ne szoptam volna.Szeretem,ha a következő nézi,ahogy telegeciznek, a gloryhole-t imádom és nem tudom megunni((Amszterdamban qrva jó gloryhole-helyek vannak...ott aztán non-stop lehet nyelni..) Szóval,jó hely,isteni faszokkal,sok-sok gecivel!
goodparty#54
Sziasztok, én jövő hét péntekre tervezem a Magnumot, vannak jó faszik péntek este?
szaunasex#53
A Dragan a masször srác neve, Szerb származású ezért hívják így. Egyébként beszél elég jól magyarul is.
Szeret alád nyúlni és kiverni a farkad masszirozás közben. De mást is csinál, ha megegyeztek. Engem pl egyszer megszopatott és hatalmas farka van
behatolhatsz#52
előzmény
Válasz a(z) 47-es üzenetre:
szívesen elmegyek én is a Királyba pénteken 10-re, vagy ha nem jön senki a Magnumba, akkor 13-14 között szopni
behatolhatsz#51
előzmény
Válasz a(z) 38-es üzenetre:
szia
jó lenne egyszer együtt menni, szívesen nézném, ahogy használnak és én is megmutatnám mit tudok a számmal, seggemmel
behatolhatsz#50
én is csak párszor voltam ott, mindíg délidőben, amikor nincs tömeg. azért az egyik alkalommal lukon át szoptam két faszt felváltva, majd az egyik behatolt a picsámba és később a másik fickót ujjaztam és kiszoptam egy kabinban, a végén a mellemre vertem a rengeteg spermát és így mentem végig a zuhanyozóba. a másik alkalommal befeküdtem a bőrhintába és 4 fasz szopatott meg, ebből kettő meg is hágott nyitott ajtónál, így többen nézték és váltották egymást. holnap délben ismét megyek 13-ra
luckybot#49
ennyien mondjátok, hogy tuti ez a hely :)
lehet én is lekukkantok.
Merre van? És hogyan működik? Mit vigyek magammal?
Hasznos tanácsokat várok!
Köszi.
...ja és esetleg jelentkezőket is... :-)
endre2#48
40- es üzenetre!!!!Ki az a dragan? mit szeret?
A(z) #47 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
szauna#46
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3430.jpg
nem kell ezt ennyire ragozni, senkinek nem harapják le semmijét ha oda lemegy - bár a fogakhoz igaz közel kerülhet:-) ma este én speciel lemegyek, ha lehetőségem lesz rá
A(z) #45 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
exibici#44
előzmény
Válasz a(z) 40-es üzenetre:
Nem értem mire gondolsz
exibici#43
előzmény
Válasz a(z) 40-es üzenetre:
Nem értem mire gondolsz
exibici#42
előzmény
Válasz a(z) 40-es üzenetre:
Nem értem mire gondolsz
A(z) #41 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
szaunasex#40
exibici: A Draganra gondoltam. Állítólag sok mindenben benne van. Van valami tapasztalatod vele?
janwolff#39
előzmény
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Hi nagyon jo segged van üdv. jan
exibici#38
tegnap voltam a MAGNUM-ba,és nagyon jókat szoptam a gőbe is,meg a videószobába.
beültem a gözbe a sarokb-nem volt túl meleg-és hagytam,hogy 5-en jól leszopattassák magukat velem.
tiszta geci voltam,nagy jó és izgató volt,a végén bevittek ismét a videószobába,és nleszoptak úgy hogy közben szopattak,és lezsivatták velem a gecit
exibici#37
előzmény
melyikkel?Válasz a(z) 6-es üzenetre:
exibici#36
Ma este lemennék a MAGNUM-ba,valakivel,akit izgat a kukolás,szopatás,nagyon szeretnék szopni,úgy hogy a szám teleélvezzék gecivel,Nőszerepet szivessen válalnám.Hátulról még szűz vagyok
endre2#35
de elmennék énis!!!
másutt is lehetne hasonlo hely!!!
gabor120#34
Sziasztok. Szívesen elmennék én is, ha valaki társulna hozzám. 172/64 27 passzív srác vagyok.
biferj30#33
nagyon felizgattatok ezekkel a plasztikus leírásokkal :) szopnék, szopatnék, kúrnék ( esetleg kuratnám magam ) ki lenne benne a magnumban ? várom telefonos, fényképes jelentkezéseteket :)
hektor#32
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3251.jpg
én voltam ott a haverommal.a gőzbe orál volt.4pasival+a haverom.
farokmester#31
A Magnum a csúcs. Szoptam, szopattam gozben, sotétszobában, kabinban, glory hole-ban, rácsnál akciók...slingben basztam, baszattam magam, kettes, tobbes, gruppen, geci folyt mindenfelé....meg a cool  poppers...menjetek élvezkedjetek.
feny#30
én is jártam a magnumba kétt pasi lerendezet teleélvezték a szám nagyon jo volt
akosfiu25#29
előzmény
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Szia Király vagy!! 24 180 78 uni igényes pesti srác 06 20 441 03 14 Vagy 
akosfiu25#28
előzmény
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Szia Király vagy!! 24 180 78 uni igényes pesti srác 06 20 441 03 14 Vagy 
ugy#27
előzmény
Válasz a(z) 26-es üzenetre: Kedves István! Nekem is kedvező tapasztalataim vannak, eddig egyedül mentem, mert hiába kerestem partnert, senki nem jelentkezett. A szaunában óriásit szoptam, majd meg is ujjaztak. Az alagsorban kinyaltam egy szépfiút. Hamarosan ismét megyek. Ugy
istvan47#26
Én havonta egy-kétszer szoktam egyedül elmenni a Magnumba. Nem vagyok fiatal, sem Adonisz, de ápolt és tiszta. Eddig még mindíg nagyon jó volt. A sötétszobában, vagy az alagsorban szinte már minden megtörtént velem. Megszopattak, jól megbasztak, alaposan megujjaztak, leszoptak.Kézzel elélveztettek, egyszer még ki is nyaltak. Érdemes oda akár egyedül is elmenni
pocimaci40#25
ha nem ismerik, akkor csak rosszat hallottak róla..ez kb. azt jelenti, mintha én az űrkutatásról mondanék rosszat..arról, amihez fingom sincs:)) vagy azt, hogy savanyú a szőlő és őket nem szopták le alaposan..mint pl. engem..pedig nem vagyok sem fiatal..sem szőke..sem sovány:) de jó volt:))
homo-novus#24
Engem is érdekelne a dolog!!!Csak sajnos egyelőre nincs hozzá partnrem,partnereim!
perverzbimazo#23
Gondolom a fiatalságé a terep
zolee-szolnok#22
Én enyhén macis vagyok és 34 éves, olyanfélék is járnak oda? Vidéki vagyok de kipróbálnám persze nem egyedül.
masfiu#21
hát nem is tudom milyen hely a Magnum! Minden esetre izgalmas...
Sajna azért jár oda 1-2 igénytelen ember is(gondolok itt ápolatlan emberkékre)!
De szerencsére azért van 1-2 helyes csávó is!
A gőzben való orális sexet én is izgalmasnak tartom...
A(z) #20 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
előzmény
Válasz a(z) 15-es üzenetre:Szia
Szép a szerszámod
előzmény
Válasz a(z) 3-es üzenetre:Szia
Ezzel én is így vagyok valakivel mennék egyedül nem ok
necc#17
előzmény
Válasz a(z) 10-es üzenetre:

Szia biferj! Én is szívesen elmennék veled a  szaunába, már nem ismeretlen a számomra. Akár még szilveszter előtt, ha megdobsz egy levéllel... :))
passz47#16
Sziasztok !

Én kb 10-15 ször voltam ott !
Egy párszor rendesen megdugtak többen is !
Nagyon kellemes tiszta kulturált hely.
A közönség változó de a sötét szobába mindig összejön valami !

:-)))
mareszka#15
VALAKI leirja hogy müködik ez adolog h ismerkedtek hozzád jönnek oda ilyesmi??
irjon valki infot én kezdö vagyok de elmennék ha megtetszik!
pcsaba#14
Boldog Karácsonyt!
animo#13
valaki még az ünnepek előtt szaunázni? holnap? este? vagy ünnepek között?

z.
orbit#12
Normális aktív srácot szívesen elkisérnék egy ilyen helyre,főleg passzívként .
orbit#11
előzmény
Válasz a(z) 10-es üzenetre:Engem érdekelne a dolog,szívesen elkisérnélek
biferj30#10
én nagyon benne lennék, ki jönne el velem ? aktiv biszex, de passziv iránt is érdeklődök :) 32/190/90 és 19/5 kőkemény álló farokkal várlak, szopatásra, és kúrásra !
yooo#9
előzmény
Válasz a(z) 6-es üzenetre:nem volt nég dolgom de biztos jó lehet!írj nekem :  .
A(z) #8 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
animo#7
a héten van kedve valakinek jönni? holnap vagy csütörtök? du. 4 ás 6 között?
szaunasex#6
volt már valakinek valamilyen kalandja  a masször sráccal?

123


Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1300BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3721Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba400Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba2220Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1820Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok600Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1010Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.