párok gabalyodása

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




párok gabalyodása
minden ami ide tartozik.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
gabileszbi#392006-03-08 09:17:54
Válasz a(z) 38-es üzenetre:
Szia!

A képeken tényleg én vagyok!!!
Nem leszbi vagyok, hanem bi, azaz, de ezt nem kell elmagyaráznom szeretem a puncikat és a farkakat is. Mivel itt a gabibi, illetve bigabi név foglalt volt (nem is beszélve a gabi, vagy a gabrielláról) ezt találtam ki. (meg talán védekezés rentgeteg bunkó pasi ellen, mert vannak szép számmal)

Puszi

Gabi

Ui. A kakás elképzelésedből Te sem tartozol az egészen normálisok közé. Úgyhogy ha lehet az ilyen hanyagoljuk ezentul. Sokmindent szeretek de ettől hányok!
ctgctg#382006-03-08 00:46:30
Kicsi Gabi!
Szerintem itt sokan szerelmesek beled...
mert olyan mosolygos, meg kedves vagy a kepeden...
Meg tisztan lathato, te valoban szereted a ferfiakat. szereted a szexet, mert az jo, es az allo harcias dardakat. Mert az is jo.

De akkor hogy vagy te leszbi?
Ez az, amit egyaltalan nem ertek!
Elmagyaraznad?
Pliz!
ctgctg#372006-03-08 00:43:53
Gabi!
Csok a spermas ajkaidra!
Azt szerettem volna mar regen megkerdezni, de mindig masrol lett a vegen szo, hogy te vagy a kepen?
Ez erdekelne!
Ugyanis eltalat picture, kifejezetten izgato...ez a helyzet.
Olyan, amin a szemelyiseg is kimutatja magat.
Nemcsak csinos, mert az is, hanem a te karaktered is szemembe tur...
Amit erzek, es mit tegyek, erzem(!), ott, azon a vecekagylon iszonyuan megdugnalak...Egyedul is jo lennek, szerintem.

Eloszor szethuznam kicsit a szorod kozott az ajkaidat, a szemeremajkaidat, es adnek ra egy ragdos, szerelmes csokot. nem kinyalnam, csak megcsokolnam, mert nekem ez lenne az arcod. A fenekedre egy lehelletfinom puszit. A farkamat csak akkor tennem be, es tovig, ha megkernel ra. Akkor viszont az olembe kapnalak, es le-fel ugraltatnalak rajta, amig csak el nem elveznek.
A meleg, gozolgo feher puddingot pedig egyenesen, egyetlen hatarozott nyomassal fenekedbe spriccelnem. bele egeszen a vegebe. Hogy erezd, ahogy forron, luktetve szetarad.

A vecen vagyunk, kakalni kell, kikakalod a tenyerembe, es en csokjaim kozeoette arcofra, hajadra, melleidre kenem. ezutan egy csokor virag atadasa kozepette megkerem a kezed...az osszes ferfi neveben...mindenki menyasszonyava avatlak.

A tobbes pedig meg csak ezutan kovetkezik.
negy ferfi, egy no, es a reggelig tarto olthatatlan szerelem.

Csok a feneklyukadra...arra, amibol meg mindig csopog a szerelem.
gabileszbi#362006-03-07 11:35:33
Elnézést egy elírásért, csak egy másik fórumon is irogatok. A szombati party ötös volt.Azaz égyen voltak az ellenkező nemből!!

A többi stimmel!

Puszi Gabi!

Ui. itt is leírom, hogy kérték már a naturalista leírásomat is, nem zárkózom el tőle!
gabileszbi#352006-03-07 09:20:43
Sziasztok!

Olvasva a válaszokat kezdek kicsit bizseregni. A smárt nagyon köszsönöm mindkét lukam nevében, de a fenéklyukamba spermás banán helyett mást is el tudnék képzelni. Az önkielégitő verseny gondolata egyenesen fantasztikus, de a fehér ragacsnak lenne jobb helye is!!:)
Egyébként nem tudom mennyire untatlak benneteket, de most szombaton ismét részese lehettem egy fantasztikus gabalyodásnak. Fősulira járok vidékre, és ilyenkor mindíg lennt alszom. Már előre megbeszéltük három osztálytársammal(fiúk mind), hogy sort kerítünk egy közös együttlétre.Mivel egy vendégházban aludtunk (na jó ez azért tulzás) meg is történt ez a mozgalmas éjszaka. Valóban volt smár minden lukamra, persze az ő farkukra is tőlem, igaz spermás banán nem volt a fenekembe, de más igen. És a végén a fehér ragacs nem a hasuk fölé lett kilőve, hanem sokkal melegebb és nedvesebb helyre!
Istenem ha belegondolok, hogy mg csak az első év második félévét gyűröm... Mi lesz itt a diplomáig!!!!

Remélem tényleg nem untattalak Titeket!

Puszi a farkatokra!!!

Gabi
ctgctg#342006-03-07 05:42:03
Válasz a(z) 32-es üzenetre:
gabileszbire onkielegitesi verseny!
Feltetel:
Minden ferfi legalabb fel meterre kiloje maga ele, vagy hasa fole a feher ragacsot.
Lanyok vagy nok csakis mindket lyukukat hasznalva onkielegithetnek, es csak akkor, ha vegen "szeretlek Gabileszbi"-t sirnak a mikrofonba.

Elso dij egy arabs paripa frissen vagott, es azonnal fustolt allo karoja. szeletelve szendvicsen, egeszben szalonnasuteshez kivaloan fogyaszthato.

Sok sikert a versenyzoknek.

A nyertes emblemat kap, melyet mellere feltuzve viselhet, es melyen Gabileszbi mellei, pinaja es feneklyuka vannak elhelyezve, ket oszirozsa szirmai kozott nyiladozva.

Puszi neked ezert gabileszbi!
ctgctg#332006-03-07 05:35:39
Válasz a(z) 32-es üzenetre:
Gabileszbi mostmar elkabit))
Nagyon erotikus ez a csaj...csak fejemet kapkodom...
Szendvicsszerelem...kabito)))

Ket farok egy lyukba?...meg kabitobb!
Ez, gondolom sok not erdekelne!
Csak nem ertem, miert nem jelzik?

gabileszbinek meg egy hatalmas smar mindket aranyos lyukacskajara.
A feneklyukaba pedig egy spermas banan!
gabileszbi#322006-03-06 11:01:47
Sziasztok!

Köszönöm a leveleket, üziket. Köszönet akiknek tetszettem , és persze azoknak is akiknek nem.
Mindenkinek üzenem, benne vagyok az ilyen felállásban,(akár többel is, mint most hétvégén megesett) de előtte szükséges az ismi. Ha szimpik bagyunk egymásnak, akkor minden lehet.

De! Csak olyanokkal akiknek az is fontos, hogy nekem jó legyen! Mert nektek, tudom hogy jó!!

Puszi!

Gabi
tibesz#312006-03-06 08:39:37
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
Szeretem az ilyen vagány csajokat mint amilyen Te vagy. Ha gondolod a szendvics egyik fél zsemléjét bevállalom. Maradj meg ilyennek amilyen vagy.
tibesz#302006-03-06 08:36:54
Válasz a(z) 13-es üzenetre:
Ha az egyik szimpi pasi én lehetnék, nem kellene megerőszakolni sem géppisztollyal kényszeríteni, hogy dugjam meg a feleséged.
tibesz#292006-03-06 08:34:30
Válasz a(z) 21-es üzenetre:
Szia Kata. Mint ahogy Te, úgy én is szívesen benne lennék egy ilyen buliban.
 (msn)
tibesz#282006-03-06 08:32:15
Hát egy ilyen szendvicses buliban én is benne lennék. Na persze ki nem lenne benne...
ctgctg#272006-03-06 01:46:17
Kislanyok orult vagya, gimiscsajok mindenkori titkos alma, hogy egyszerre tobb sraccal, ferfivel csokolozhassanak, olelkezhessenek, szexelhessenek. Hogy egyszerre tobb ferfinek simogathassak, foghassak, csokolhassak, erezhessek szerelme kokemeny dardajat, mert ok meg igazan nok, nem hazudnak maguknak. Az majd akkor kezdodik, mikor elindul a nagy hazassag, a poziciok kialakulasa, a rokonok, csaladtagok, marhasagok megjelenese az eletben, es persze a szerepjatek. Ekkor mar azt akarja a no, amit kell, hogy rangja legyen, amit mindenki is akar allitolag, ahogy ma mukodik a vilag.

De egy fiatal lany meg tuzes ferfiakrol, lukteto, izzado farkakrol, cuppano spermarol, es szerelmes vallomasokrol almodik. O meg oda akar bujni a sracok koze a pazsiton, az erdo toveben, es egyszerre mindkettonek fulebe sugni:

szeretlek szerelmem!
ctgctg#262006-03-03 05:39:36
Válasz a(z) 24-es üzenetre:
Mona...ez szep volt...Csok neked!!
veszpremifiu#252006-03-02 11:49:06
Válasz a(z) 9-es üzenetre:szia én is benne lennék a buliba
mona73#242006-03-02 08:58:23
Sziasztok!
Hát igen én is próbálta már ezt a felállást és szó szerint nem kaptam levegőt akkorát élveztem.
De való igaz, ahogy többen írtátok bizalom kell hozzá és két kedves pasi, mert ugye a nőnek be kell fogani mindkét pasit, testestől-lelekestől.
Őrült jó volt egybeolvadni és már nem is tudtam, hogy hol élvezem jobban...
És az is nagyon-nagyon finom, ha mindkét cicimen egy forró száj van, arról nem is beszélve ha egyik pasi bennem, a másik a számban van..
Szóval lányok ezt az élményt ne hagyjátok ki élvezzetek..
ctgctg#232006-03-02 03:34:55
Válasz a(z) 21-es üzenetre:
Kata, a molett holgyek nyerok!,,,Ne hulyeskedj mar!
Minern ferfi inkabb amoletteket szereti, mint a sovanyokat...bar az attol fugg...a bonkokat senki nem szerti...

A tobbest pedig, ha meg nem probaltad, akkor meg kell probalni...Megrazo, agyporgeto, berugato...
Nem tudod, hogy kie is vagy valojaban, ki az,. aki most eppen beledengedte a szerelmi bajitalt, es ki az, akit ezert most csokolni akarsz...
A ferjed is csodas, a bartja is, el is valsz, hazasodsz is...meg!!...tobbet!...szeressetek...melyen belem!...tele vagyok....segitseg!!...

Otthon pedig a csend, a meghitt halk suttogas..es egy mas elet...egy teljes, egy orult...egy mas vilag!

Ahonnan mar a feneked, a feneklyukad is pina ezentul...
ket nove valtal..
fantasztikus!

csok!
ctgctg#222006-03-02 02:31:39
Válasz a(z) 20-es üzenetre:
Hali Zso!!
Hat persze, hogy jo dolog, meg szep is...Csupa esztetika az egesz.
Persze altalaban nem tinilanyoknak valo, mert ok meg nem tudnak mit kezdeni a feladattal..nekik ez meg altalaban sok...
De neked valoszinu pontosan illik az egyenisegedhez, vagy arcodhoz, vagy fenekedhez...
Az egeszben az a legjobb, hogy egy no, akit mondjuk 6-an csokolnak, dugnak, es szeretnek, mostmar azt sem tudja, kibe szerelmes. Mert szerelmes, ez nem kerdes, csak ki az, akibe igazan?

Ekkor elvez el...
es rajon, hogy minden ferfibe!
Mert o no, o szep, es szeretni akar.
Ekkor pedig kinyilik a vilag!
katababa#212006-03-01 15:42:15
Benne lennék egy ilyen többes gyakorlatban olyanokkal, akik szeretik a molett hölgyeket.
Kata
zso48#202006-03-01 14:37:35
Sziasztok!
Mi is voltunk már hármasban, és mondhatjauk, hogy mindenki rendkivül élvezte!
ctgctg#192006-02-28 00:05:49
A(z) #19 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
ctgctg#182006-02-27 23:57:16
Az a legcsodalatosabb, hogy a nok tobbsege almodik a dologrol, meg is orul erte, titokban kiprobalgatj a magaval a tukor elott, de beszelni rola, netan csinalni a valosagban: NO!
Miert?
Mert felnek...nem biznak.
Oriasi bizalom kell ahhoz, hogy egy csinos, elgans, egeszseges no belemenjen a tobbesbe.
Mondjuk a szendvicsbe, vagy csak egyszerre ket faszt szopjon, a ferfjeet, es egy idegent.
Mert mi van, ha megtudjak a baratai, a munkahelyen a kollegai, a szomszedok?
El kell adni a lakast, el kell hagyni a videket, a munkahelyet, a csaladot, mindent!
Ez egy no szamara nagyon bonyolult!
ezert megertes, szeretet es rengeteg szerelem holgyeim.
Bennem bizhattok...en biztosan nmem leszek arulo!
Aki ki akarja probalni a tobbest, a szendvicset, vagy csak azt, hogy egyszerre ket harcias, joszagu, szerelmes fasz nez vele farkasszemet, es osszefrocskoli edes ajkait, az nyugodtan irjon.
Elso a bizalom, mindennel fontosabb a szerelem!
sah#172006-02-26 11:50:55
Isteni a dolog... Többször volt benne részem, a hölgyeknek még a hangja is megváltozik olyankor..
swanc#162006-02-24 11:43:01
Elült a téma? Lányok miért nem örömködtök, itt kinálgatjuk magunkat mint a pávák:)
kegelstar#152006-02-23 15:21:28
puni!! írj légyszi!Én kielégitenélek!!!
swanc#142006-02-23 09:19:41
Én minden jóban benne vagyok, csak a párom meg ne tudja:) képet szivesen küldök magánba
puni#132006-02-22 20:09:12
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3945.jpg
2 szimpi pasi kénn a nejemnek jol megdugni:)
kegelstar#122006-02-22 14:51:11
Szia gabileszbi!!! :-) Én pedig lennék a másik.Akkor már meg is vagyunk hárman.Nos?
kegelstar#112006-02-22 14:49:29
Sziasztok.Én is szeretném kipróbálni a szendvicset.Ha esetleg van ill.vannak akik bevennének hát...  :-))  Az írjon. 
swanc#102006-02-22 12:42:12
Szia Gabileszbi!
Én szivesen lennék sz egyik szereplő a mókában:)
gabileszbi#92006-02-22 09:34:19
Sziasztok! Örülök, hogy felfedeztem ezt a fórumot. Bár igazán a puncit szeretem, de nem vetem meg a fa...t sem. Voltam már néhányszor ilyen helyzeteben, illetve megesett már hogy egyszerre több fiú is kényeztetett. Én imádom, de egy lukba két farkat még nem engedtem. A szendvics viszont minden mennyiségben jöhet.(főleg ha közben még a szám ia foglalt)
nincs kép
antiks#82006-02-21 17:23:37
Az egyik kollégámmal szoktunk menni a barátnömhöz. Hmm milyen fincsi mikor érezzük egymást. Én csak ajánlani tudom ezt a modját a szexnek:-)
anyoka#72006-02-21 12:42:34
Sziasztok!
Mi is szeretjük, csak az nem mindegy, hogy egy lukra, vagy két lukra megy - e a játék. Ez azon múlik, hogy a lányok mennyire tágulékonyak.Két méretes szerszám tud ám feszíteni.
buzilotosszevics#62006-02-21 11:25:59
engem csak ugy tudnátok dugni, hogy egy alul, egy felül:)
beckham237#52006-02-20 00:11:31
mikor lehetnék én az egyik?
manucci#42006-02-19 18:35:52
...közlésénél, bocs.
elírás. a tartalom viszont igaz.
manucci#32006-02-19 18:34:13
Ha ez a topic megmarad a vágyak egyszerû közlésének, akkor én is csak annyit tudok mondani, hogy szívesen kipróbálnám egy párral a hármas felállást, de hát ez nem olyan egyszerû. Többnyire csak levelezés és tapogatózás megy, aztán a nagy semmi. Volt olyan, hogy ugyanaz a pár 2szer egymásután átvágott, és nem jött el a megbeszélt randira. Ennyit errôl :-(
puni#22006-02-19 15:22:56
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3866.jpg
nejem is imádja hmmmm.......
stone#12006-02-18 11:56:52
Én pedig nagyon szeretném már kipróbálni, milyen, ha keten vagyunk egy nővel!

[1-60] [61-99]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2930BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba82100Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba720Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba4740Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4160Heteroszexuális vadászterület

#csoti100Hármasszex, Cuckold..2ff-1nő
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2330Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.