Harisnyaimádat
Harisnyaimádat,imádom a harisnyás női lábakat ,nagyon vonz és izgat olyan kellemes érzés amikor a péniszemet izgatja a harisnyás láb.gyertek lányok hölgyek a fórumra aki szereti ezt az örömforrást a partnerének csinálni,mert nem sok lányt ismerek aki kedveli


    
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
zgreen#36
Várom a fórumra a harisnyát kedvelő lányokat :-)
multipla#35
Én is harisnyában vagyok reggeltől estig, sőt még éjszaka is. A szeretkezést csak ebben tudom elképzelni. Ha felkeltette az érdeklődésedet, írj!
zgreen#34
sziasztok,black43 szerintem nincs vele semmi baj,mindenki másra izgul,én már úgy vagyok vele, elég ha láttok egy szép harisnyás lábat már ficánkol is a nadrágba :).de jó ,hogy te is írtál szamar,de biztos nem tudod ki vagyok :-)
szamar#33
én is kedvelem ezt a témát..magamon is és a partneremen is...szóval hajrá mindenkinek,aki nem próbálta még..csak merni kell...
black43#32
Sziasztok!
Engem kicsit bizzarabbal álldott meg az élet.Én szeretem szagolni a női lábat, cipőt,zoknit stb,a lényeg,hogy legyen szaga!Ezt szeretem és izgat fel a legjobban!Nekem ez is elég és én is várok ilyen lányokat akiket izgat vagy csak kiváncsiak rá!
zgreen#31
sziasztok,remélem leszünk páran aki kedveli ezt a témát
ric74#30
Fonom harisnyás lábakra vágyom!:)
guestboy#29
Sziasztok!
Én is nagyon szeretem,ha egy nő csinos lábait harisnyába bujtatja,főleg,ha magassarkú szandált vagy papucsot vesz hozzá,az nagyon le tudna venni a lábamról!!!
ric74#28
gondolat indító téma, vki?
A(z) #27 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
A(z) #26 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
harisnyazolika#25
MSN
zsolti45#24
előzmény
Válasz a(z) 4-es üzenetre:
Szia!
Én egész ősztől tavaszig nadrág alá mindig harisnyanadrágot hordok, de igazából mindig izgat ez a csodálatos fehérnemű. Jó a kép, ha akarsz válaszolni várom/
Zsolti
peti24#23
nagyon halódik ez a fórum! Tud valaki valamilyen nagyon tuti haris/csizmás oldalt, ahol rengeteg a kép?
harisnyazolika#22
Szevasztok
Akkor Hétfő 7 óra?
Én itt leszek, gyertek el minnél többen!
Hali
ric74#21
Nekem kb. 19-20 között hétközben jó
harisnyazolika#20
a chat akkor é amikor akarjátok
megbeszélünk egy időpontot és mehet!
harisnyazolika#19
a chat akkor é amikor akarjátok
megbeszélünk egy időpontot és mehet!
peti24#18
Sziasztok! Engem is nagyon izgat a hari, de leginkább úgy jön be, ha csizma is van a parteremen! Minnél hosszabszárú annál jobb! Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de nekem leginkább a nagyon vastag és fényes hari/combfix jön be! De imádom a térden felüli zoknikat is! Chtaten mikor lehet veletek ilyenről dumálni?
harisnyazolika#17
szevasztok
Írjatok bátran
Élvezzétek a harisnyákat!!!!
ric74#16
mikor lesz legközelebb chet?
A(z) #15 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
ric74#14
látványban a egy puncira feszülő harisnyanadrágnál szebb talán nincs is
karhu#13
SZiasztok!

Én is imádom a harisnyákat.
Bár rajtam még nem volt, de a nőkön megörülök értük.
Ti inkább a harisnyanadrágot vagy a combfixet szeretitek?
Én a combfixre szavazok.
ric74#12
Ok. Akkor először arról, ki mit imád benne.
Persze először is egy szép lábat, amit megérinthetsz, de még is olyan sikamlós, és ahogy ráolvad a domborulatokra,hm.. Ha rajtam, van, és partneremen is az első ősszegabajodást, amikor "csúszkálunk" egymáson...
harisnyazolika#11
Mire gondoltál? 
Ajánlj valamit!
ric74#10
Sziasztok, jó volna valahogy feldobni ezt a fórumot, vagy tényleg ilyen kevesen imádjuk a harisnyás szexet?
ric74#9
előzmény
Válasz a(z) 8-es üzenetre:
Esetleg olyat amikor már mint kettőtökön már benedvesedett a harisnya.
harisnyazolika#8
előzmény
Válasz a(z) 7-es üzenetre:

Csak kérni kell és csinálok!
Csak mond h milyent szeretnél!
ric74#7
előzmény
hogy lehet kiérdemelni, hogy küldjél képet?
A(z) #6 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
A(z) #5 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
thelga#4
előzmény
Sziasztok!
Engem az izgat,ha a harisnyát alsónemű nélkül viselik.Mindegy, hogy milyen nemből.De magassarkúval izgat igazán.Amikor a harisnyába belebújok az is fantasztikus, de ha a cipőmet is felveszem ...Hátulról nagyon szexinek érzem magam.
harisnyazolika#3
Szevasztok!

Írjon mindenki, aki kedveli és izgatja a harisnya...

Kérhettek még képeket, igyekszem minden kívánságot teljesíteni!!!
ric74#2
sziasztok, ha harisnyát látok akár egy boltban már izgat, de zoli képei szuperek!!!
hokizopasi#1
harisnyás lábra én is szeretek élvezni. csúcs mikor látom ahogy a fehér sperma ráfröccsen a fekete harisnyás lábra.....

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.