bdsm tantra

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

bdsm tantra
Hosszászólások, kötekedések és helyeslések :-) a Tantra-bloggal kapcsolatban
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
bogi-#192007-12-05 14:34:54
Válasz a(z) 18-es üzenetre:

Én köszönöm kedves Lesfleursdumal!
lesfleursdumal#182007-12-03 18:19:35
Bogi: köszi ismét, sokadszor. Lenyűgöző az a türelem és humanizmus, amivel képes vagy beleérezni, érvelni, megpróbálni megérteni, és önmagadnak maradni. Kalapot le:). 

rebecaa: tudom, hogy viccnek szántad:), de már próbálkoztam ismert pszichológusnál, és még fogok is ezügyben. Azt javasoltam, hogy kéne egy rendes kutatás BDSM-témában, mert kétségbeejtő a szakemberek felkészületlensége. 

Dom-mu egyébként, úgy emlékszem, nem állított mást magáról, mint hogy műkedvelő lenne a pszichológiában. Az ő világa az ezotéria, ami más módszerekkel dolgozik.
bogi-#172007-12-03 16:19:50
Válasz a(z) 16-es üzenetre:

Jaja kedves Rebeca  :-)  Csak ha valaminek nem vagyok "szakértője" valamilyen szinten......akkor inkább hallgatok. A szakértő azért van idézőjelbe,mert úgy értem, hogy legalább értsem azt amiről beszélek....na tantra ide vagy oda, arra jutottam, hogy lehet valami köze a BDSM-hez, de semmi esetre sem összeegyeztethető....na offoltam a témát a részemről.
rebecaa#162007-12-03 10:49:40
Nem vettem be Bogi, nyugi  ;-) 
Bár a BDSM-ben kezdö vagyok, de az életben már nem. (hála Istennek)
És az se törvényszerü, hogy egy pszichológus JÓ pszichológus legyen. És az még kevésbé, hogy avatott szakértöje legyen ennek a témának. Egyetemi oktatásunk komoly hiányossága, hogy a jövö psychológusai sajna csak minimális idöben foglalkoznak a BDSM-mel  :-D 

Nem kellene valami petició ezügyben???  :-D 
bogi-#152007-11-28 21:09:32
húúúú, tényleg nem akartam ilyen hosszan...meg bocsi...word-ben írtam....
bogi-#142007-11-28 21:07:32
Amikor elindítottad ezt a fórumot és a blogot, érdeklődéssel kezdtem olvasni az írásod. Azt hittem Te, aki  pszichológusnak? Már nem emlékszem, mit jelöltél meg pontosan szakmádnak…..szóval, hogy Te, majd segítesz azoknak akik nem tudják leküzdeni a gátlásaikat,,,,akik a BDSM iránti vágyukat erkölcstelennek, szégyentelennek érzik. Akik nem mernek megnyílni sem maguk, sem partnerük előtt, inkább begubóznak, Gondolván azt, hogy a vágyuk, a szexuális hovatartozásuk bűn, inkább élik a társadalmilag elfogadott , egyesek számára hideg, rideg és silány szexuális életet, csak, hogy ne érje szó a ház elejét. Azt hittem Te mint szakember, utat mutatsz azoknak, akik szeretnének kilépni a negatív, örömet és kielégülést alig adó életből, hogy megismerjék saját magukat, partnerük valódi énjét, megtanítod nekik, hogy létezik a BDSM-en belül is harmonikus kapcsolat,,,,, Bevallom, amikor az első bejegyzésed olvastam, félre dobtalak….hisz én nem foglalkoztam soha mélyrehatóan a tantrával, annyira is csak egy kedves barátom miatt,,,,, szóval, már akkor kitünt, hogy halvány gőzöd nincs arról mi az, hogy tantra. Olvasni biztosan olvastál valamit róla, de nem hiszem, hogy ezt így tanították volna Neked, ahogyan előadtad. 
Aztán amikor Lesfleursdumal elmondta a véleményét, kíváncsi lettem, mi sült ki a mondandódból.
Hát, elszörnyedtem. Majd jött Kicsio, már kezdtem örülni, hogy senki nem veszi be amit összehordtál. 
Mert mi is lenne, ha szegény subok ezután a tanulmányod után semmivé válnának? Ha az elkeseredett asszony, akinek a férje mellett sivár az élete, a szexuális élete, keresne magának egy olyan felfogású embert, mint Te vagy,,,,hogy aztán szegény, egy-két alkalmi szex után nagyobb csalódással, megtépázott lélekkel térjen vissza az Ő kis férjéhez, aki lehet, hogy egysikú az ágyban, de legalább mellette van jobb esetben minden éjjel, na és,,,,,nem nézi egy egyszerű orgazmust gyártó gépnek. Ami max pár percig kell, hogy egyhuzamban működjön, hisz a pasi a kiéhezettségtől nem tudja magában tartani a kifelé tolakodót……szóval nem kellett volna belemásznod ebbe a témába. Vagy, ha igen, nem ártott volna valami szakképzettség sem hozzá.

BDSM és a tantra? Hát ezen még meg mondom őszintén, nem gondolkodtam igazán, összeköthető-egyesíthető-e? Ha a szó jelentését nézem, azt mondom, igen, de ha magát a technikát,,,,,,egy édenkertben lágy masszázst adó Dom, aztán halk zene, szerelmeskedés…..egyenranguság…….talán az s/m-ben lehetséges…., de, hogy a D/s-ben? Tényleg nem tudom,,,,,még nem tudom összehozni….Persze én is egy szexuális téren sivár kapcsolatból „menekültem”, én is rádöbbentem, hogy a megszokott „hagyományos” szex semmi ehhez képest amit subként átélek, voltam „halálközeli” állapotban amikor nem tudtam, hogy meghalok, vagy mi a fene fog történni, annyira gyönyörű volt maga a gyönyör, hogy levegőt se kaptam, én is szembesültem azzal, hogy fingom nincs a saját testem, a lelkem, képességéről…de, hogy ez tantra legyen? Aztán próbáltam kiismerni a bennem rejlő „képességeket”, de beláttam, nem én vagyok szakavatott ebben. Bár Maked „foglalkozott” a tantra mélybehatóbb megismerésével, talán alkalmazza is amit jónak lát belőle, na, de hogy ezt úgy tegye, hogy kapok pár perc simogatást és elégedjek meg vele? Hm….az első héten repültem volna vissza a volt páromhoz, aki legalább velem aludt minden éjjel,,,,,
„saját hiányérzeteitek vetülnek ki a témára. A női sértettségen túllépve lesztek igazán azok akik lehetnétek, pont úgy, ahogy én is a közönyön, félelmen túllépve lehetek az akik lehetek.”
Van hiányérzetem tényleg  :-D  De nem olyan, amit Te megfogalmaztál…..pont az ellenkezője,,,,és ugyanilyen él az Uramban is…..nem elég egyikünknek sem, nem hogy egy teljes nap, nem hogy egy teljes hét,,,,,,,szóval a mindent akarjuk. És lehet nem lesz 24 óra/nap amit együtt tölthetünk, de az esték és az éjszakák, a hétvégék alkalmat adnak a pótlásra……szóval…tényleg nonszensz a napi 24 óra, hisz nem vagyunk milliárdosok…..dógozni is köll. Nem a női sértetségemnek köszönhetem, hogy sub lettem….nem is voltam soha közönbös magammal szemben sem, nemhogy a párommal……és vallom, vallottam a saját életemben is, hogy nem a szakítás, a megcsalás az első, aminek jönnie kell egy elsiklott kapcsolatban……mi próbáltuk a férjemmel újjá varázsolni, de beláttuk nem ment,,,,pont az ellentétek miatt nem……. De ez nem általános,,,,,nem biztos, hogy minden nőnek nálad, vagy a hozzád hasonlóknál kellene keresniük a boldogságot,,,,,napi egy szexnyi órára…… A tantra se ezt tanítja !!!!

Na….nem akartam regényt, bocsi,,,,csak tudod a hiányérzet….aztán, amiért ide írtam…..Rebeca miatt volt…..félek bevette a sületlenségeid….na meg, hogy mindezt egy halott barátnővel védd ki….hát, nem pszichológusra valló mozzanat…..de pszichiáterre sem illő cselekedet….szó ami szó. Úgy vagy Te szakember lelki téren, mint én hóember a holdon. És csak egy pár gondolat,,,,olyantól, aki csak bele-bele olvasott a tantrába…….szóval én így olvastam valahogy a témáról……bocs, a tantra hívőktől……

A tantra (jelentése kötelék, lánc) rituális és vallási rendszer (tantrizmus), és annak írásai. Aminek segítségével a szexuális energia 
a szellemi és a spirituális energiával egyesíthetők. A szexuális orgazmus a legmagasabb szellemi eksztázissá alakul át. 
A tantra a hit erejével él, és az önismeret teljességét, és a partnerek közötti kölcsönös! odafigyelést, kötődést egyaránt kiteljesíti, erősíti.
Ahhoz, hogy elérjük a megfelelő tantrasztikus hatást elengedhetetlen kellékei a lágy zene, a különböző olajok és a kellő ellazuláshoz a masszázs....
Ja, mindezekhez társulnia kell a távol-keleti dekorációnak. A megfelelő légzéstechnikát, a simogatást, a meditációt tanítják a különböző tantra iskolákban.... én is tudok egyet, szívesen megadom priváte a címet..
A tantra legfőbb célja legyőzni önnmagunkban a gátlást,a félelmet.... elfogadni a szexualitásunkat,,,,,önnmagunkat, a testünket megismerni a lelket. Test és lélek együtt jár.
Van egy úgynevezett tantra ábc, vannak  elsajátítható praktikák, megmutatják az igazi gyönyört,,,, a bennünk rejlő erotikus vágyat, és megtanítja a lelkek összefonódását. 
A tantra megfelelő elsajátítása olyan gyönyört mutat be, amit azelőtt soha nem élhettél át. Mindez annak tudható be, hogy megtanít önnmagadra figyelni,,,, érezni a másikat testbe és lélekben egyaránt. Én magam még nem próbáltam alaposabban megismerni,.....azt modják a türelmes emberek "játéka"....én nem vagyok az.... Nem hétköznapi szex,,,,,múvészetnek nevezik inkább. Hullámvasúthoz hasonlítják, hisz az a lényege az ilyen szertartásoknak, hogy az izgalmi görbe hullámként ingadozzon, egyszer fenn, egyszer lenn,,,,,,úgy, hogy a csúcsot, azaz a beteljesülést, az orgazmust elhúzzák. Türelmeseknek való szexualitás, hisz minnél tovább húzod, annál nagyobb élvezetben lehet részed.
Ajánlom figyelmedbe az alábbi honlapot, sokat tanulhatsz belőle, segít megérteni  egy-két dolgot.
Igérem én is szakítok rá időt….

!link:http://www.tantralap.hu/index.php?m=tantra&p=tantra/tantra
kicsio#132007-11-27 22:56:14
A történet szomorú, az hogy közzétetted védekezésként, az viszont szánalmas.
Nem hiszek abban továbbra se, hogy pár perces odafigyelésért be kellene vennem ezt a maszlagot.
Az Ódát pedig felemlegetni ebben az esetben nemes egyszerűséggel faragatlanságnak tartom.
Abban igazad van, hogy itt mindenki szexpartnert keres. Van itt jelentkező százával, akik a te pár percedet is elfogadják, és nem is kerülnek sokba...
Ámde ezért ideológiát gyártani dőreség. 
Már csak azon töröm a fejemet, hogy téged mi izgat. Az ingyen numera, és a takarékosság, vagy az... hogy tényleg akadnak olyanok, akik beveszik ezt az egész sületlenséget. 
Most menek, mert készülnöm kell a boszorkányszombatra...  :-) 
rebecaa#122007-11-26 18:27:48
Kedves dom-mu!
Ha ezt eddig is igy magyarázted volna meg, nem lett volna bennünk olyan sok félreértés...
Sajnállak,hogy elveszitetted a kedvesed  :-( 
dom-mu#112007-11-26 15:43:45
No sziasztok!

Eltűntem, így alakult! Nem akarok ideologizálni. Szeretem a nőket és a szexet. A teljes figyelem alatt olyan szintet értek, amit nagyon kevesen éltek meg, ugyanígy a teljes szeretetet is. Nem az átlagos szintre gondolok. Azt már megszoktam, hogy általában félreértenek, mert tudatállapotok tekintetében kissé magasabban van a mércém, mint azt hétköznapi módon látják az emberek.
Természetes ahogy látjátok, de ez titeket tükröz, nem engem!  Vajon miért nem sikerült a másik oldalt kiolvasnotok abból amit írtam? Nem azért mert hiányzik belőle! Miért csak a szopás élvezése került elő, és a körülötte lévő dolgok nem? A lelki különbség megértése az átkeringtetett energia, aminek köszönhetően órákon át is kitarthat a férfi a nő örömére is. Kicsio “alkalmi kis mocskos szexet” említ., és ezotériáról írok. Röhögnöm kell! Ez végülis egy szexpartner kereső weblap, vagy tévednék? És ha ti nem akartok szeretői kapcsolatot, attól még valaki más akarhat! 
Kétségtelenül felhasználható az infó önigazoló csalásra is, mint minden,de ezt nem fogjátok tudni eldönteni rólam, így látatlanban. Legfeljebb saját hiányérzeteitek vetülnek ki a témára. A női sértettségen túllépve lesztek igazán azok akik lehetnétek, pont úgy, ahogy én is a közönyön, félelmen túllépve lehetek az akik lehetek. Nem állítom, hogy ezt mind megvalósítottam száz százalékig, de igyekszem, és már látok. Ti átláttok magatokon? (rajtam könnyebbnek tűnik) A teljes szeretet nem kritizál, nem feminista, hanem átragyok mindent és mindenkit, ahogy a nap süt a világra. A teljes tudatosság pedig az időt és a teret a legtávolabbi pontig átlátja. Hol vagyunk ettől?Nézzétek meg a pasiaitokat: amikor tévéznek, klikkelgetnek a számítógép előtt, amikor keresik az ürességet. Akkor menekülnek: előletek, de nem miattatok. Képtelenek fenntartani azt a figyelmi állapotot, amit kívántok. Ettől lehetnek kedvesek, aranyosak, gálánsak és szerethetőek. 
Az ezotéria nem feltétlenül populista és gagyi, nekem ez az életem 18 éve. Amit leírtam a blogban számomra megmagyarázott sokmindent, helyre tette a zavarodottságom egy részét, és szerettem volna megosztani másokkal. A saját működésünk elfogadásán keresztül tudunk jobban fejlődni. Nem a partnertalálási szándék a nagyobb bennem, inkább az infó megosztásáé. (Persze nem vagyok egy jó kis kaland ellen!)  
Egy tökéletes bdsm kapcsolatom volt, lehet, hogy azt nem tudom elengedni, és túl sokat várok én is. De Ő meghalt a karjaimban. Ő nagyon értette miről beszélek. Hiányzik, bár ott van minden engem megsimogató szellőben.

A tantrát József Attila írta meg a legszebben az Óda című versében.
dom-mu#102007-11-26 11:32:51
A(z) #10 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dom-mu#92007-11-26 11:24:18
A(z) #9 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
rebecaa#82007-11-26 06:15:29
"Persze 24 óra teljes nyílt szeretet és figyelem nonszensz. Ha percekre képesek vagyunk rá, az már óriási haladás. Egy szexnyi tudatos jelenlét többet adhat, mint több évnyi egymásmellett élés figyelmetlenül."

Na, én is erre reagálnék:
Ha én 24 órából akár 48 óra nyilt szeretetet tudok adni a páromnak, akkor ezt viszont is elvárhatom.
Egyébként megette a fene.....

Egy kapcsolatban (ha kell) mindkét félnek kell fejlödnie. Akár hagyományos heterosexuális, akár egy D/s kapcsolatban. Söt, az utóbbiban talán jobban...
kicsio#72007-11-13 14:47:09
"Persze 24 óra teljes nyílt szeretet és figyelem nonszensz. Ha percekre képesek vagyunk rá, az már óriási haladás. Egy szexnyi tudatos jelenlét többet adhat, mint több évnyi egymásmellett élés figyelmetlenül."

Azt hiszem lefordítanám magyarra. Tőled nő törődést csupán pár percig várhat. Remekül megideologizálod, hogy alapvetően alkalmi kis mocskos szexre vágysz... No persze ezekkel a Wilber-féle átsejlésekkel, és a demagóg naplóddal nyilván sikerrel jársz.

Ügyes, tényleg nagyon ügyes! 

Azon már csak nevetni tudok, hogy szerinted a nőnek addig kell fejlődnie, míg teljesen automata nem lesz, így szopás közben minden segítség nélkül  orgazmusokat produkál tenmagának.

Jó is lenne, ugye? És kényelmes is nyilván. Csakhogy akkor az általad elvárt szinten lévő nőnek nem lenne szüksége zavaros fejű hímekre, akik mindent várnak, és nem adnak semmit, DE EZT REMEKÜL MEG TUDJÁK MAGYARÁZNI!

Mondhatnék csűnyát, de nem mondok...
lesfleursdumal#62007-11-13 11:26:03
Dom-mu: bár látom, hogy ritkán jársz fel (egyébként én is), mégis élnék a lehetőséggel, hogy véleményt nyilvánítsak a témáról. 

Először is: szerintem nagyon ügyes vagy. Helyesen ismerted fel, hogy egy férfinak egyedinek kell lenni, gondolatokat kell kifejteni, tetszetős köntösbe öltöztetni a mondanivalóját, hívószavakat kell használni, amik megérintenek valamit a nőkben, illetve a földöntúli érzéki örömök és a megbecsülés ígéretével kell felkelteni az érdeklődést. Ez azért fontos, mert itt, ahol tíz férfire jut egy nő, máshogy elveszhetsz az érdektelen, arctalan tömegben. A fórumodban a korábbi hozzászólások is bizonyítják, hogy sikerrel jártál.Ez mindenképpen elismerést érdemel. 

Ugyanakkor én alapvetően szemfényvesztésnek és cirkuszi mutatványnak tartom a blogodat. A tantra-maszlag valóban kábító lehet ebben az ezotériára éhes világban, viszont minden behízelgésével együtt rengeteg finom kis csúsztatást, manipulációt tartalmaz a blog. Én úgy látom, hogy te azt várod egy nőtől, hogy lássa már be: nem várhat többet egy férfitól, mint hogy időnként hatalmas orgazmusban részesítse. Egy nő ragyogjon a semmibe, adja "semmiért egészen" a nőiességét, az energiáit, az inspirációját, a testét egy olyan férfinak, aki csak ideig-óráig, akár egy alkalommal hajlandó (képes, stb.) foglalkozni vele, mert ez így van rendjén, és kész. Én csak azt nem látom, hogy egy nő mit kap ebből. Mi szüksége van erre az egészre, amikor az az alapvető vágyait nem elégíti ki? Mert azért a nők nagy része mégis csak szeretetre, szerelemre, gondoskodásra, odafigyelésre vágyik. Ha nem is a nap 24 órájában, de mindenképpen hosszú távon. Teljes értékű társkapcsolatra.

Szerintem te egyszerűen megideologizálod a félrelépéseidet, és megalkottad a mézesmadzagot ahhoz, hogy partnereket találj. Ügyesen csináltad, tényleg le a kalappal, de én ebben semmi egyebet nem látok. A többi csak körítés.

További sok sikert!
subflo#52007-10-15 07:04:47
Válasz a(z) 4-es üzenetre:

Aha! Az a barátja magyar? Ken Wilber számomra egy elképesztő, lenyűgöző ember. A transzperszonális pszichológia azzal foglalkozik, ami engem igazán érdekel (emellett az alapokat természetesen az analitikus psz. adja, ami kihagyhatatlan).

Érdekees ez a szakdolgozat dolog.  :-)  Épp a napokban kaptam átolvasásra egy szakdolgozatot, ami Wilber tudatfejlődési modelljét vette alapjául, gerincéül a dolgozatának. Érdekel a szakdolgozatod is. Mi a témája, címe? (Ha gondolod, mélben.)

Más: Nem tudok itt levelet írni. Ha megírod magánba a mélcímedet, ott tudjuk folytatni.

flo
dom-mu#42007-10-14 18:42:19
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
Szia!
Szerintem is! Az infók egy része Ken Wilber egyik barátjától származik.  :-)  Amúgy belőle is írok éppen szakdolgozatot.
subflo#32007-10-11 16:22:55
Javaslat: érdemes Ken Wilbert olvasni. Szerintem.  :-) 
subflo#22007-10-11 11:20:08
Elég velős leszek: érdekelsz.
dom-mu#12007-10-06 13:47:51
Sziasztok!

Tudom, hogy elég vad dolgokat írok a blogomban. Kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol arról amit írok. Ha van kedvetek, szóljatok hozzá!

[1-19]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3750BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba106150Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1210Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba910Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6970Meleg férfiak egymás között

#sexuality100Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4460Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#darellka200Farokgyűrű
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3820Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.