Spermarajongók fóruma
Témavezetőspermike
Sziasztok.
Azért indítottam a fórumot, hogy kötetlenül lehessen beszélgetni spermával kapcsolatos vágyakról, élményekről, testre-, arcra-,szájba élvezés, nyelés, bukkake parti témában.
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
74
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

12
előzmény
Válasz a(z) 15 üzenetre: 
Az edzés jó, nekem már nem i igazi élvezet, ha közvetlenül elfolyás után nem ehetem meg a krémem. Bekapni sose tudtam a kis pisilőmet, ahhoz túl kicsi és én túl duci voltam mindig, pedig még segítettek is néha... De tenyérre, bugyiba, gumiba élvezés után örömmel eszem meg a kérmem.
előzmény
Válasz a(z) 15 üzenetre: 
Nekem ment régen az önszopás, hidd el nincs különbség abban a fél másodpercben, hogy mikor kerül a szádba. Sokszor nem esett jól lenyelni, inkább kiköptem, mert elillant a vágy és megjött az íz. Aztán olyan is volt, hogy édesnek éreztem és nyeltem. Milyen videókkal edzed magad? Tudsz egy linket küldeni?
előzmény
Válasz a(z) 12 üzenetre: 
Szerintem a legtöbben igy vagyunk vele. Én is nehezen tudom rávenni magam élvezés után a spermám nyelésére. Úgy a jó ha valaki élvezéskor egyből ki tugja szivni a saját spermáját a farkából. Sajnos a letöbben nem vagyunk ennyire hajlékonyak,hogy le szopjuk saját magunk. Pedig de jó lenne...! Igy maradnak az alternativ megoldások ,pózok. Nekem a "gyertyapóz" jött be a legjobban. Úgy gyakran tudom a számba csorgatni a frissen fejt tejemet. Igy élvezés közben nyelek. Csodálatos,finom! Azonkivül CEI tipúsú videókal edzem magam az orgazmus utáni sperma fogyasztásra.
Sziasztok!
Tele élvezett műpunci eladó nálam.
nyalhatsz#13
Ezen a téren szerintem mindenkinek más az izlése. Volt olyan barátnőm,aki csak puncba engedte meg,volt aki bárhova. Pasiban is van ilyen.  Egy volt pasim rosszul volt ha csak egy csöpp is ráment. Én meg imádom mindenhova.
előzmény
Válasz a(z) 10 üzenetre: 
Szerintem az egyik nagy különbség a saját és más sperma ízlelése között, hogy míg a sajátot csak úgy tudod kóstolni, hogy már elsültél, mikoris nekem legalábbis teljesen megváltozik az érzelmi szintem, addig másét, ha ügyes vagy, úgy kapod, hogy még nem élvezték el. De amúgy valóban más, meglepetés ízt kapsz :)
Néhány alkalommal kaptam szájba lövést. Mind finom volt. A sajátomat viszont erősebb ízűnek érzem. Ki hogy van ezzel?
Néhány alkalommal kaptam szájba lövést. Mind finom volt. A sajátomat viszont erősebb ízűnek érzem. Ki hogy van ezzel?
előzmény
Válasz a(z) 7 üzenetre: 
Én is igy vagyok vele. Nagyon izgat a lövellő sperma látványa.
A(z) #8 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
Én imádom a sperma kilövellésének látványát, ettől tudok a legjobban felizgulni. Az is izgat, ha látom a farok lüktetését, miközben a végén egy mohó száj van rácsatlakozva. Sajnos az én párom nem szereti ez utóbbit, ezért általában a melleire szoktam üríteni.
ez egy érdekes fórum, remélem beindul, és lesz miről dumálni itt :) profilom eléggé specifikus erre :D
Sziasztok engem nagyon izgat a sperma vágyom rá nagyon imádom az egész szituációta sperma illatára azonnal felizgulok és várom hogy nyelhessem, hol tudunk erről beszélni?
Sziasztok!
bugyis gézuka vagyok és nagyon szeretem a spermát. Kiszopni, vagy lenyalogatni a hölgyről, vagy megenni ételen, meginni italban.
Szivesen adnék és kapnék is friss fejésű tejecskét. :-P
Sziasztok - én Bp-en keresek - szopni-nyelni - lehettek 2-en is - 16-20 -as kemény - ha lehet/ne többet-sokat - többször spriccelő ( nem baj ha vastag-sőt ) faszt/faszokat - DISZKRÉTEN ! hely kellene - jó lenne akár rendszeres kapcsolatot kialakitani 1-2-3 kemény farkúval
Sziasztok,,,Sárvàron keresek àpolt biszex pasit aki szeret szopni és nyeli is a spermàt,,,,ha gondolod keress az adstlapomon

12
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ.
Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.