feleségbaszás

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

szexbarat60


feleségbaszás
Azoknak a férjeknek a véleménye érdekel akiket izgat ha más férfi bassza meg a feleségüket


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nemalevente69#172017-01-08 08:01:00
Sziasztok . 
Feleség , partner nélküli csoportba tartozok . Csak arról az oldalról tapasztalhattam még ezt a dolgot . Először többes összejöveteleken ( a nő is akarta és én is ) , de el is mentem párokhoz ahol a hölgynek a párján kívül a duplázós élményben az első tapasztalat lehettem . Így vagy úgy de azok nem sültek el jól . Hol mert lassabban kellett volna ( ? ) , nem türelmetlenül ( a hölgyön nem tapasztaltam egyáltalán a nagy magyarázkodás ellenére , hogy ő annyira akarna a férje mellé , én meg nem nyalom a már farkas punciját , nem csókolom a farkas száját ..ergo nem tudtam érzéki lenni ) hol mert a szimpla dugástól eltértem amit a férfivel egyeztettünk a hölgy többesbe való kedvcsinálása végett kis pihenés után a második körben ( a hölgynek az is nagyon jól esett hogy sokkal érzékibben közeledtem hozzá pihenés utáni második nekirugaszkodásra , a pasitól sikerült megszabadulnia miután kiderült , hogy mellette a szeszt is szereti . 1,5 év után vele találkoztam . Elmondta : kedves emléke van rólam az elsőről , második találkozásunkkor szex nem volt de ...majd talán ...Első találkozás első ágybabujálkodásakor két pasival nem finnyáskodott ) . Volt olyan is ahol csak néztem őket , kérésükre filmeztem nem szálltam be . 
Ki kezdeményezi nálatok akiknél van ilyen + beszálló ? Ki hozza fel elsőnek a témát ? Swingerbe amikor párok vannak és beszélgettünk ezeket megkérdezem és mindig a férjet mondják . Szóval hogy veszitek rá a feleséget ha egyáltalán kell ? Ki mennyire ellenkezik , óckodik az ötlettől , hogy " adja be a derekát " ? Vagy " könnyű Katát táncba vinni , ha maga is akarja " ? 
Válaszotokat köszönöm . Levi 
cuckoldklub#162017-01-08 07:58:49
Egy kicsit módosított mondás jutott eszembe erre:

"Mindenhogy jó, de legjobb otthon!" :D
friendlyman#152017-01-07 15:59:12
Igen ekkor élvezi csak a férj ha más férfival látja a nejét és nem zavarja ha látja benne más férfi farkát mert szimpatikus és ilyenkor élvezi a látványt.Vizuális élvezet.De beszállni is jó mert akkor dupla élvezetet kap a párunk.:)
szexbarat60#142017-01-07 11:14:12
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_2080c0d/b81d04.jpg
igen, jó szexbarátot kell találni, aki szimpatikus, intelligens és baráti kapcsolat alakul ki, igy ugyanis kellemes érzés hogy a szeretett nő a barátommal vesz részt izgalmas élvezetes dologban.
friendlyman#132017-01-07 08:29:48
Én úgy gondolom egy bizonyos intelligencia felett nincs féltékenység ha a pár tiszteletben tartja a másik érzéseit vágyait.A legjobb ha őszintén beszélnek erről. Türelmesnek kell lenni mert nekünk férfiaknak könnyebb.Könnyebb a helyzet ha van a közelünkben egy olyan férfi akit jól ismerünk vagy megismerünk szimpatikus mindenki számára megbízható intelligens mert akkor könnyebb tovább lépni és fokozatosan rátérni a lényegre.Ha ez megvan és jól sikerül az első hármas akkor egy olyan élmény amire újra és újra vágyik mindenki. A hármas az más több élvezetet nyújt vizuálisan és fizikálisan is.
gabika0323#122017-01-04 09:20:03
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/b/USRf_b661e84/9d50e0.jpg
sziasztok .nagyon jól néz ki a nejed ,szivesen kényeztetném 
wayne27#112017-01-01 21:36:01
Sziasztok!
Milyen pasit szoktatok bevenni harmadiknak?Van elvárásotok?
szexbarat60#102016-12-31 14:53:17
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_2080c0d/b81d04.jpg
huszonéves korunk óta-persze nem állandóan-csináljuk hármasban, illetve a nejem néha külön is
fifi48#92016-12-30 23:30:48
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_24736a2/b7924e.jpg
Nálunk is előfordult, de már csak egy tíz éves jó, őszinte kapcsolatú házasság után, amikor már tudtuk több köt össze bennünket mint "csak" a szex és szinte mind ketten hajlottunk arra, hogy egymás tudtával adjunk egymásnak még több szexörömet és nem azért, mert egymás közt valami hiány , vagy gond van. Aztán adta sors, hogy  egy hangulatos estén nálunk lévő közös barátunkra nejem azt mondta vele el tudná képzelni, én meg biztattam,hogy elég erős és mély már a kapcsolatunk nyugodtan tegye meg. Aztán megtörtént s nem a féltékenység izgatott, hanem örömmel néztem és hallgattam felizgulva, örömteli élvezésüket az élő szexet. Ez nemhogy gyengítette kapcsolatunkat, hanem ezek után még összetartóbban,  felszabadultabban élveztük a szexualitás örömeit. Egyelőre ennyit és szexörömökben gazdag, boldog új évet! fifi48 
stormborn#82016-12-30 16:55:13
Válasz a(z) 5. üzenetre:Szia!

Nagyon leegyszerűsítve a dolgot a féltékenység egy önző érzés és nem a másikról szól, hanem kizárólag rólad, szóval örülj neki, ha te nem érzel ilyet. :)
laca45#72016-12-30 15:17:46
Szerencsére nálunk folyamatos és nagyon jól müködik, mindketten ( sőt mindhárman ) élvezzük
zsolt66#62016-12-30 09:29:39
Sziasztok!
Szerintem amit együtt csináltok az normális mert egymás kedvére tesztek. Csak nem általános! Akció után nem felhánytorgatni semmit,még akkor sem ha nem úgy sült el a dolog ahogy neked tetszik! Sok ffi akkor döbben rá hogy megdugták az asszonyt és még jó is volt neki. Na itt kell megállni egy pillanatra és átbeszélni hogy legyen e tovább! Én basszus ott tartok alig várom hogy legyen kedve valakihez de sajna nem akarja mostanában. Lehet hogy egy általa elért hódítás kellene neki, nem egy előre megbeszélt szex. Ha esetleg van köztetek van valaki aki belemenn e egy ilyen játékba nyugodtan jelezze! 53 éves, 160 cm, 68 kg.  Nőiesen erős. A többit majd személyesen! 
guli#52016-12-29 09:42:10
Sziasztok!
Mostanában izgat a téma, milyen lenne a párom egy másik pasival látni, és együtt kielégíteni.
Nézni az élvezetet az arcán és érezni minden porcikáján a kéjt. 
Persze beszállnék szívesen egy párhoz is, hogy a hölgyet maximális élvezetben részesítsük, vagy a párja előtt elégíteni ki, kinek-kinek igénye szerint.
Néha elgondolkodom, hogy ez mennyire normális, mivel azt mondják féltékenynek kéne lenni, de rám inkább izgatólag hat.
üdv.: Guli
zsolt66#42016-12-29 09:36:15
Sziasztok!
Hát én a mai napig szétszakadok ha látom hogy a párom  mellettem döngetik és egy másik pasi farka van a szájában!!!   
cuckoldklub#32016-12-28 16:31:54
Sziasztok!
Ennek is sok módja van, de ha egy pár együtt tudja megélni az ilyen izgalmakat, az mindenképp nagyon intenzív élmény! :)
Beszállni is érdekes más párhoz, de saját pároddal átélni még töményebb :-P
Szerintem...
biboy#22016-12-28 15:51:51
Izgalmas a téma, jó a kép... :)  :) 
szexbarat60#12016-12-28 12:18:11
élvezi az asszony:)

[1-17]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3240BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba7150Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti200perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1110Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4930Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3820Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés
Ajánlott szobák
#profi_csajok500Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1010Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.