hirdetés
Simple vásárlói tájékoztató

BDSM a mindennapokban!

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

hirdetés

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

zsoffi

BDSM a mindennapokban!
"A BDSM gyűjtőszó az angol Bondage & discipline (B&D), Domination & submission (D&S), Sadism and masochism (S&M) szavakból képzett rövidítés, magyarul „kötözés-fegyelmezés, dominancia-alávetettség és szadizmus-mazochizmus” fogalmakat jelöli. Korábban az egyszerűbb szado-mazochizmus (SM) volt az elterjedtebb kifejezése."
/Forrás : Wikipédia/

A BDSM természetesen nem csupán ennyi, inkább egy szerteágazó, színes és izgalmas világ! 
Egy külön világ, amit csak azok értenek, kik megélik, benne élnek. 
Egy külön szubkultúra, mely több ponton is keresztezi egymást más réteg műfajokkal, szubkultúrákkal! 
Számunkra, kik benne élünk természetes, de a külvilág számára ismeretlen, titokzatos, sokszor ijesztő és előítéletektől terhes! 

Ebben a fórumban beszélgetést, akár vitákat /intelligens keretek között/ szeretnék kezdeményezni, olvasni. 
Tapasztalatokat, gondolatokat, vélemény cseréket és vélemények ütközését! 
Annyira ezerarcú a BDSM világa, annyira sötét és mégis fénylően gyönyörű, mint maga a kín, vagy annak az okozója. 
Kinek beállítottsága és vérmérséklete szerint. 

Tehát döntögessük nyugodtan a tabukat, vagy az annak vélt dolgokat. 
Hisz, ami neked természetes, másnak talán tabu, de ha elmondod a véleményed, talán másnál is megnyílnak a tabuk, ledőlnek a korlátok és felszabadultabban beszél a mélyen elásott és "szégyennek hitt" gondolatairól is! 

És talán ezzel a fórummal ez is a célom! :-)

Mert számomra nem valami egzotikus vagy félni való nyavalya a BDSM, hanem a természetes lételemem, a mindennapjaim, az életem része és alkotóeleme.

Zsó

Kijelentem, hogy a moderációs tevékenységemhez szorosan kapcsolódó megnyilvánulásokon kívül mindazon véleményeim, amelyeket Eropolisban a blogokban/fórumokban valamint az oldal egyéb nyilvános és privát felületein megosztok, teljes mértékben a magánvéleményemet tükrözik és semmilyen tekintetben nem köthetők az Eropolisban betöltött bírói státuszomhoz!

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
kostolom
#381 (2019-11-30 12:24:57) |
Az élettársi ill.párkapcsolat, az ma már az igazi B.D.S. M.Talán, aki konokul ellenzi, annak zátonyra is fog futni most még virágzó párkapcsolata! :)
kostolom
#380 (2019-11-30 12:24:57) |
Az élettársi ill.párkapcsolat, az ma már az igazi B.D.S. M.Talán, aki konokul ellenzi, annak zátonyra is fog futni most még virágzó párkapcsolata! :)
nincs kép start65
#379 (2019-10-11 20:35:28) |
A(z) #379 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
riply
#378 (2019-10-06 04:27:53) |
Válasz a(z) 375. üzenetre:értem..kár...
Írsz blogot ? 
Szívesen olvasnám:) 
Kipróbálhatnád a twittert is magyarok is kérik használni :)

[ugrás az előzményre]
ezogab
#377 (2019-10-05 20:22:54) |
"Mert számomra nem valami egzotikus vagy félni való nyavalya a BDSM, hanem a természetes lételemem, a mindennapjaim, az életem része és alkotóeleme."
Helyes.
Meg győződésem minden emberben meg van az egész paletta.
És ez a gond azzal amikor  valaki valamit elnyom magában.
Csak akkor tud az ember középen járni ha mindent megél, és ekkor tud érzelmileg egész lenni.
Aki megkérdezi hogy jön ide az érzelem azt csak sajnálni tudom.
riply
#376 (2019-10-05 15:01:29) |
Válasz a(z) 375. üzenetre:értem..kár...
Írsz blogot ? 
Szívesen olvasnám:) 
Kipróbálhatnád a twittert is magyarok is kérik használni :)

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#375 (2019-10-05 11:42:52) |
Válasz a(z) 374. üzenetre:

Mivel ez nem egy személyes blog, hanem egy fórum, ezért ilyen szinten nem szeretnék ebbe belemenni, itt kibeszélni! A fórum nem rólam szól! :) :) 

[ugrás az előzményre]
riply
#374 (2019-10-05 10:41:01) |
Válasz a(z) 373. üzenetre:
Koszi meg van 
Habár én inkább a te személyes véleményedre tapasztalataidra lennék kíváncsi 
Te mit erzel közben :) 
Egyik exem azt mondta dp neki olyan mirha ki lenne töltve... húsnak érzi magát közben... mint akit használnak és ez tetszet neki... nekem is ;) 
Ilyesmire gondoltam

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#373 (2019-10-05 06:13:17) |
Válasz a(z) 372. üzenetre:

Tekerj le a lap aljára és lapozz oda, vagy írd be a számot itt a keresőbe és ki fogja adni. :) 

[ugrás az előzményre]
riply
#372 (2019-10-05 00:50:27) |
Válasz a(z) 370. üzenetre: Válasz a(z) 369. üzenetre:

#215 valamiert pont nem latszik a hozza szolasod...
 pedig érdekelt volna te hogy éled meg...

[ugrás az előzményre]
felhofesto
#371 (2019-10-04 22:04:41) |
Kis fétis péntek esti lazulás :D :"mikor a nap lemegy, én felkelek"
https://youtu.be/mdwZV4Y95Nw
zsoffi
#370 (2019-10-04 21:27:02) |
Válasz a(z) 369. üzenetre:

[ugrás az előzményre]
riply
#369 (2019-10-04 20:49:45) |
Mi az a ganbang ? mondjuk 1 no 3 pasi szerintem meg nem igazan az...
ott meg meg van a tobbesben a jatek meg a no is tudja iranyitani a dolgokat kicsit...
szerintem a gangbang ott kezdodik amikor a no mar nem tud figyelni ki hol merre mit csinal...
idalais esetben a ganbangban van 1 no 1 ferfi es a tobbi pasi
ez egy swinger, fethis kluba ugy szokot lenni van 1 par elkezdenek egymasal foglalkozni majd jonnek a pasik es be jelentkeznek....
 a ferfi dolga be inditani a dolgokat figyelni arra hogy mindenki vedekezen ha valamelyik pasi nem jon be a nonek akkor le alitani kicsit iranyitani a dolgokat ne legyen senki tul onzo hagyjon teret tobb pasinak es amikor a no azt mondja most alj
akkor le alitani minden pasit ehhez nyilvan maximalis bizalom kell a ferfi fele
es a ferfinak tapasztatnak kell lenie nem szabad hogy a sajat vagyai elragdjak hiaba aktiv ressze a dolognak
akkor is kicsit kivul kell tudnia helyezni magat iranyitani az egeszet volt hogy 2 csajt vittem ganbangre az kemeny menet volt:)
es ez a fajta iranyitas ferfikent nagyon izgato... persze kerdeztem nokent milyen nekik atelni ezt...
 a csaj dolga elvezni:) amugy kozbe o nem tud figyelni ki hol mit hova tesz csak ferfi nemi szerveket lat mindenhol tapasztalatlan pasik nok azt hisszik szamit van kulombseg a kozott hogy 5 10 20 pasi szedi szet a not pedig nincs inkabb az ido tartam szamit nem a db szam egy ido utan a nok elfaradnak 1 masfel ora inteziv sex utan az igazan fehermalyu nok is elfaradnak es amit mindig mondtam nekik figyeljenek a sajat erzesikre ha ugy erzik nem jo azonal szoljanak es le alitok mindenkit szunet pia es lehet ujra kezdeni:)                  zsofi neked mit jelent a gangbang ? :)
domistvan78
#368 (2019-09-29 08:48:53) |
Rég jártam itt, de szerencsére van egy csomó új olvasnivaló.  :cigi: 
elovag
#367 (2019-09-19 13:21:36) |
Olyan a BDSM, mint a többfogásos étek, egyik fogás sem hasonlít a másikra, de egyben komplett. Miközben az igazi jelleg külön-külön jön elő. Aki ráérzett a varázsára, az már tudja, aki most gondol rá, könnyen elborzadhat, mi abban a jó. Mi a jó a fájdalomban? Mi a jó, amint megcsípi a bőrt, bajd belehasít, hogy emelkedik a láb, a következő szúrásra már tempósan, s létrejön a kecses tánc hajlása, kimozgás-belesímulás az ostor élményrétgeibe. Felhangzik a kéjes nyüszítés, a jajjszisszenéssel előzött felüvöltés, a kötél feszülése, hisz gondos kezek már létrehozták a fellebbezés kizárását, a végkifejlet elkerülhetetlen megélésének eséjét. Varázs, igen, semmi mással nem értelmezhető a résztvevők közötti sokdimenziós alkotó kapocs, amint a szadista öröme fokozódik áldozata hősies, szabadulásvágytól fűtött könyörgő beleésének gyönyörétől, míg a mazohista csillogó szemei filmként rajongón veszi fel partnere önkívülettől szabaduló hozzáértése egyre izgalmasab könyörtelenségét, kívülről képzeli magát egy nagy érzésforgatag fennséges, feledhetetlen fájdalom emlékművének, amit felmorzsolt az erő, vadság, akarat, tűrés, tudatosság széléig paszírozott kivételes örömmel érve utol az záró orgazmus rángását koronázó búcsúcsapásokat.
riply
#366 (2019-09-17 21:31:35) |
sziasztok 
lenne egy kerdesem 
en es a baratnom mashogy eljuk meg a dominanciat 
nekem az iranyitas lenyeg a sub a lenyeg 
szamomra az energiakrol szol arrol hogy erezuk a masik hatarait es azt feszegesuk es tisztelem a szubot 
en nem akarom meg alazni 
ugy gondolok rajuk mintha ket oldala lennek ugyan annak az eremnek 
bennem semmilyen szadista hajlam nincsen
mig a baratnom inkabb szadista hajlamait elli ki 
letezhet dom domina szadista hajlam nelkul ?
riply
#365 (2019-09-17 20:56:41) |
sziasztok erdkeseg keppen meselem hogy en es a baratnom mind a ketten dominansak vagyunk, es ennek elenere 2 eve mukodik.. sexben sok harc volt ki iranyitson vegul oda jutotunk hogy normal sexualis eletunk van kettesben... de azert mindig probalkozik... es tiszteletben tartjuk hogy masra is van igenyunk amit a masiktol nem tudunk meg kapni..pl en syeretem a dp it...ha en talalok szub lanyt pl egy buliban akkor tamogat... hetvegen ossze jotunk egy sub lanyal baratnom hetero de tudta elvezni hogy kemenyen szopatja a csajt a farkamon... kozben fenekelte.... es en elvitem olyan buliba ahol szub pasik vannak en nekem unalmas volt de azert mentunk hogy o ereze magat jol...
4 5 pasi csokolgata csizmajat csiklojat cicejet egyszere... kozben ostorozta okett... igy is mukodhet... tiszteljuk egymas vagyait es tamogatjuk egymast benne

drexler
#364 (2019-09-16 16:12:40) |
Válasz a(z) 357. üzenetre:
https://www.youtube.com/watch?v=NzUu50uQRtY

[ugrás az előzményre]
drexler
#363 (2019-09-16 15:57:28) |
Válasz a(z) 360. üzenetre:
nem tudom, hogy létezik-e olyan hogy vele született BDSM hajlam. Azt tudom, hogy a phszihologia ismeri a viktimológiát, ami egy olyan jelenség ami során beazonosítható az a magatartás amely oda vezet, hogy az adott személyt mindig negatív hatás éri. Ha ez időben elkezdődik, akár a személyiség oda is fejlődhet,  hogy alkalmassá válik arra, hogy élményként élje meg azokat a helyzeteket, amelyek másoknak negatívumnak visszatetszőnek tünnek. ők ezt nagyon komoly élvezettel élik meg. felismernek egy olyan vágyhullámhosszt, amely öngerjesztőleg hat rájuk, ezzel a magatartás formát addig finomítják, hogy a legjobban a vágyuknak megfeleljen. AZ egyik barátnőm, akivel nagyon nehezen valósult meg a rendes aktus, mert mindig azt éreztem hogy nem pont a makk körül izgat a közösülésnél, egyszer egy alkalommal a véletlen hirtelen mozdulattól, félre hatoltam, azaz egy előkészület nélküli anális behatolástól, majdnem elájulós élvezést produkált. Attól kezdve ez is felkerült a próbálkozásaink közé, és nagyon hamar csodás élvezetté vált. De a koronát mégis az tette fel, amikor elkezdtük feszegetni a határokat, és eljutottunk az öklözésig. Abban igazad van, hogy erre valahogy kell a belső indittatás. de én inkább azt mondanám, hogy ahogy te is írod, nincs meg a kisugárzás a partnerben, akkor semmi sem lesz úgy. Akkor sem, ha lenne rá bármilyen indittatás. Mert nem fog kifejlődni, hiszen alárendelt szerep azis, ha azt hiszi valaki, hogy neki nem jár az élvezet. pedig...

[ugrás az előzményre]
drexler
#362 (2019-09-16 15:44:36) |
Válasz a(z) 357. üzenetre: Egyszer sikerült résztvennem egy kellemes party-n ahol előjöttek a fétisek. amikor a meghívást kaptam, csak annyit tudtam, hogy ha lehet a börnadrágot és a bör mellényt mindenképpen vegyem fel. na én beöltöztem. amikor megérkeztem derült ki, hogy a hangulat egész mást kíván mint amire én készültem. a csajokon olyan latex cuccok voltak, hogy ember legyen talpán aki ellen tudodott volna állni nekik. akkor jöttem rá, hogy elképesztően izgató ha egy nagyon feszesnek látszó latex cuccon csodás rések is vannak.. az elő elővillanó részletek mindenkit begerjesztettek, legyen az pasi vagy nő. mire a pezsgő is locsolásra került.. ráadásul volt azért aki könyörgött egy kis elfenekelésér, amit hihetetlenül édes kéjes sikongatásokkal köszönt meg. Hát azóta is erre a partyra gondolok amikor a fétisek szóba jönnek:-) 

[ugrás az előzményre]
elovag
#361 (2019-09-12 12:26:25) |
Válasz a(z) 355. üzenetre:Biztos, hogy a dom-szub kapcsolat népszerű. Aznban a szado-mazo kapcsolatot nem szabad leértékelni. A fájdalom fokozatai, gyönyöre, élvezete csodálatos választékban tud rendelkezésre állni. A szadizmus gyöngyszem szerű, ha az élvezet a másiknak örömokozásban nyilvánul meg. Amikor a szadista élvezettel látja, hogy jól csinálja, tényleg hat, sőt, a mazohista befogadja és élvezi azokat a dózisokat, amire eredetileg nem is mert gondolni. Ha a szadista mer léptéket tolni feljebb és a mazohista bízik magában, elviseli, örül partnere sikerélményének.

[ugrás az előzményre]
ducinyuszi
#360 (2019-09-12 09:10:00) |
A BDSM-nek millió oldala, árnyalata van, és nem merül ki a D/S kapcsolatban. Úgy szoktam mondani, hogy egy hatalmas svédasztal, és mindenki azt vesz el belőle, ami neki tetszik, ami számára izgató. Ez egyben a nehézség is, hiszen olyat találni, aki pont ugyanazt szereti, az nem könnyű. :) 

Nagyon téves felfogás van a köztudatban ezzel kapcsolatosan, mert valóban vagy az erőszakot, vagy parancsolgatást és a gondolkodás nélküli engedelmességet azonosítják vele. Pedig...  :P Ezért fordítom mindig úgy a beszélgetést, hogy rájöjjek, érzi/érti-e az emögött zajló lelki folyamatokat? Mert ha nem, akkor tuti nem Dom. 

Hogy miért lettem mazo és sub? Nem tudom, nem lehet visszavezetni a családomra, a szüleimre, a gyerekkoromra, semmire sem. Erős, öntörvényű, határozott nő vagyok, a világ ezt látja belőlem. De egy kapcsolatban, amennyiben megfelelő férfival találkozom, ezt pillanatok alatt levetkőzöm, a gyenge nővé válok, és úgy dorombolok, hogy annak nincs párja.  :pirul: Egyszer egy ismerkedés során mondta egy férfi, hogy érdekes az ellentét a megjelenésem, a munkám, hétköznapi énem, valamint a magánéletem, a kapcsolatban való szerepem, a DBSM között. Hát igen, ellentmondásos, két pólus, ugyanakkor mindkettő én vagyok.  :D 

Már az első szexuális próbálkozásaimnál éreztem, hogy valami hiányzik, hogy jó-jó, de... csak akkor még nem tudtam mi az ami nem kerek? Sok évnek kellett eltelnie, mire rájöttem, és kellett egy férfi (itt ismertem meg), aki ösztönösen, a viselkedésével kinyitott nálam egy ajtót, ami évekkel később vezetett oda, hogy beléptem a BDSM kapuján. Az azóta történtek csak megerősítettek abban, hogy ez az én világom. Tehát bonyolult dolog, ki miért olyan amilyen. De a magam részéről hiszem, hogy nem "válunk" Dommá vagy subbá, hanem így születünk. Ott mélyen valahol nyugszik bennünk, a személyiségünk része, ezért lehet felismerni messziről a Domot, egyszerűen érezni, hogy ő az. Csupán kinek előbb, kinek később a körülményektől függően kattan át oda, hogy már tudja is, hova tartozik, tudatosan fel is vállalja. 

[ugrás az előzményre]
ducinyuszi
#359 (2019-09-12 08:52:30) |
Válasz a(z) 349. üzenetre:

A domináns férfi SOHA nem kérdezte meg tőlem, hogy "nem zavar a korom?" Mindkét esetben fiatalabb volt nálam... És bennem sem merült fel, hogy ne ismerkednék vele, annyira egyértelmű volt, hogy ő Dom! 

[ugrás az előzményre]
elovag
#358 (2019-09-11 09:14:48) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/185732.png
Kedvelem a témát, szimmetrikusan sokfelé szikrázó árnyalata van. Hisz BDSM. Barátja vagyok ebből az SM-nek. Különösen az ostor/korbács kommunikációnak. Fantasztikus eljátszani a testtel, a stílus, ahogy átadod a közlendőt, feszítva a terhelést, vagy könnyed frissítő csapásokkal újrarendezni a mondandót. Ugyanazt a felületet előtérbe helyezni, mélyíteni a hangszínek fájdalmas árnyalatait, vagy nyitni-felkészíteni-értelmezni, míg eljutunk a lezárás mindent elsőprő földre vivő diadalával, legyek ajánló vagy fogadó oldalon.
pandora
#357 (2019-09-09 18:27:32) |
Válasz a(z) 356. üzenetre:
Jujjj...egy fétisparty, ahova latexben kell menni...na az nekem is bejön!
;)

[ugrás az előzményre]
esther
#356 (2019-09-09 18:25:59) |
Válasz a(z) 355. üzenetre:

Tartalmaz bizony! Ahhhh, az( a sokat emlegetett)   fétisparti! De nagyon izgatja a fantáziámat, pedig nem vagyok sem domina, sem sub..de a lakk/latex/bőr cuccok teljesen lázba hoznak!!! :o  :P 

[ugrás az előzményre]
pandora
#355 (2019-09-09 16:58:22) |
Kicsit nekem a hozzászólásokból az jött le, hogy sokan a BDSM alatt szinte csak a dom-sub kapcsolatot értik.
Dom-sub kapcsolat alatt pedig átlagban sajnos leginkább valami erőszakos szexet képzelnek el.

Ebből is látszik, hogy ennek a kissé ismeretterjesztőbe menő beszélgető fórumnak nagyonis van létjogosultsága és nagyon hasznos!

Ugyanis egy dom-sub kapcsolat sem csak ennyi, és a BDSM még ezernyi más dolgot is tartalmaz.
zsoffi
#354 (2019-09-08 21:27:35) |
Válasz a(z) 350. üzenetre:

Nem szenvedek szeretet éhségtől, hiszen mindenki, aki ismer, közel áll hozzám, az feltétel nélkül szeret! :) 
(De tényleg! Néha nem is értem!) 

Számomra ez nem hobbi/kultusz/vallás, hanem a mindennapi élet természetes része. 

És mivel soha nem voltam "szürke", ezért nem is kell onnan kitörnöm. :) 

Na jó, önérzetes vagyok kissé, de ki nem az, mond csak? :)

[ugrás az előzményre]
ninacroft
#353 (2019-09-08 21:22:33) |
Válasz a(z) 352. üzenetre:

Sejtettem. :) Aki örök optimista, az mindig a szépet veszi észre elsőként. :)))

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#352 (2019-09-08 21:18:08) |
Válasz a(z) 351. üzenetre:

Persze, de a példát én, csak a "jó" családokból merítettem. :) 

[ugrás az előzményre]
ninacroft
#351 (2019-09-08 21:13:07) |
Válasz a(z) 349. üzenetre:

Tegyük hozzá, hogy ez régen sem valósult meg minden családban, csak a kivételesen szerencsések esetében. Ahol a szeretet és tisztelet mindenki irányában érzékelhető volt, ahol az "asszony"  a házasságban nem másodrangú személyként vett részt, és így nem tűnt lemondásnak, hogy ha meg kellett hozni a lényeges, "nagy" döntéseket, akkor az a jog a férjet illette meg. 

[ugrás az előzményre]
test
#350 (2019-09-08 21:10:58) |
Mindegy, ne menjünk beljebb az üregbe :-) , lényeg, hogy jó kis izgis hobbi/kultusz/vallás ez azoknak, aki ki akar tűnni a szürkeségből és a szeretetéhségét meg az ön-érzetét próbálja kielégíteni ezzel. 
zsoffi
#349 (2019-09-08 21:03:16) |
Valamikor régen, egy letűnt korban, a Férfi volt a család feje. 
Ha leült az asztalhoz, a nő szedett neki az ételből. 
Tekintélye volt. 
Nem feltétlen a fizikai fölényéből adódóan.
Ennek ellenére a nő, mégis megkapott mindent, ki volt "szolgálva". 
A ház úrnője volt. :) 

Én valahol annak a kornak a hangulatát, társadalmi berendezkedésének egy mai, modernebb kivetülését kerestem mindig...
Szerencsére van, aki tudja ezt nyújtani. 
Tudom nem könnyű megérteni, de nem is kívánom senkitől. :) 

zsoffi
#348 (2019-09-08 20:47:48) |
Válasz a(z) 335. üzenetre:

Apuci ideál? :O 

Nem értem, hogy jön ez ide! 

FÉRFI, nagybetűs FÉRFI! 

Tudom, furcsa ez, hiszen sajni egyre kevesebb van... 

:( 

[ugrás az előzményre]
ninacroft
#347 (2019-09-08 20:46:39) |
Válasz a(z) 343. üzenetre:

Értelek, de én sem feltétlen egy erőszakos, akár fizikailag kényszerítő apára céloztam, hanem arra, hogy gyerekként egyszerűen nincs más lehetőség, mint megtenni, amit a szülő kér tőled. De nem szabad akaratodból fogsz neki tetsző módon cselekedni, miközben ellenkezni szeretnél. :)  Ezzel szemben a sub kifejezetten kívánja, hogy a domja írja elő, hogy mikor, mit tegyen. Remélem, valamennyire sikerült árnyalnom, hogy mire gondoltam. :) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#346 (2019-09-08 20:42:37) |
Válasz a(z) 345. üzenetre:

Akkor ez talán kifejezőbb lett volna:  :napersze: 

A cipekedés, súlyos döntések meghozatala...az lenne az apakomplexus. A subok pedig gyakran az életben kimondottan talpraesett, erős személyiségek.

Szerintem aki apakomplexusos, az tőle idősebb, gazdag, babusgató típusú férfire bukik. A subok pont nem. :D

[ugrás az előzményre]
test
#345 (2019-09-08 20:37:31) |
Válasz a(z) 344. üzenetre:

Hát mit csináljak, ha nem csináltak szarkasztikus vérben forgó szemű trollszmájlit? :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#344 (2019-09-08 20:35:29) |
Válasz a(z) 342. üzenetre:
Pedig ott vigyorogsz a sor végén...
"Ja. Amikor cipekedni kell, fizetni, valóban súlyos döntéseket meghozni, stb. :-D "

[ugrás az előzményre]
test
#343 (2019-09-08 20:34:52) |
Válasz a(z) 339. üzenetre:

Én nem terrorizáló apára gondoltam...

[ugrás az előzményre]
test
#342 (2019-09-08 20:33:44) |
Válasz a(z) 341. üzenetre:

Én ezt nem gondoltam ennyire viccesnek, de ám legyen :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#341 (2019-09-08 20:32:31) |
Válasz a(z) 340. üzenetre:
Meg-meg-meg még egy-két ennél sokkal pikánsabb dologban is... :pirul:  ;)  :vigyor: 

(Persze ezekben feltétlenül ;) :P )

[ugrás az előzményre]
test
#340 (2019-09-08 20:30:40) |
Válasz a(z) 338. üzenetre:

"Néha jó gyengének lenni"
Ja. Amikor cipekedni kell, fizetni, valóban súlyos döntéseket meghozni, stb. :-D 

[ugrás az előzményre]
ninacroft
#339 (2019-09-08 20:29:39) |
Válasz a(z) 336. üzenetre:

Szerintem, akinek valaha volt egy erőskezű, határozott apja, garantáltan nem fogja ezt visszakívánni egy BDSM kapcsolatban. Az alárendelt nem kényszerből hódol be az urának/asszonyának, míg a családi kapcsolatokban nincs választási/döntési lehetőség. De nem is valamiféle visszamaradt ödipusz komplexusról szól ez a "játék". Legalábbis, kívülállóként én így látom. :) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#338 (2019-09-08 20:24:40) |
Válasz a(z) 337. üzenetre:
A hatalommal való játék, a hatalom érzete, az élvezet, és az erotika között amúgyis vékony a határ.
Ha ezeket még össze is kapcsoljuk, azért bonyolult képletek tudnak kialakulni.

Szo-szo. Mi nők, erősek vagyunk, egyre erősebbek. Fizikailag, és szellemileg is. De ettől még azokat az ösztönöket hordozzuk, amiket.
És néha jó gyengének lenni. :pirul: 
Csak baromira nem mindegy hogy ki felé. :D

[ugrás az előzményre]
test
#337 (2019-09-08 20:20:22) |
Válasz a(z) 336. üzenetre:

Pedig gondolom, pszichológiailag nem túl nagy rejtvény ez a BDSM szimbiózis.

[ugrás az előzményre]
pandora
#336 (2019-09-08 20:17:41) |
Válasz a(z) 335. üzenetre:
Szerintem nem igazán. Bár lehet hogy van benne ilyen is.
Sokkal inkább a nőstény ősi, állatias ösztönei, a sokezer éves múlt. ;)

[ugrás az előzményre]
test
#335 (2019-09-08 20:15:06) |
Válasz a(z) 331. üzenetre:

Tehát egy elvesztett vagy sosem volt Apuci-ideál? 

[ugrás az előzményre]
pandora
#334 (2019-09-08 20:14:30) |
Válasz a(z) 333. üzenetre:
Ja, és ez dominára ugyanúgy áll. ;) :D

[ugrás az előzményre]
test
#333 (2019-09-08 20:12:53) |
Válasz a(z) 330. üzenetre:

Na, hát épp ezért feszegettem kajánul ezt a "vizsga" dolgot :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#332 (2019-09-08 20:08:11) |
Válasz a(z) 331. üzenetre:
Még egy jellegzetes tulajdonsággal egészíteném ki, amiről elég jól fel lehet ismerni a domináns típust.
Soha nem határozatlan, nem bizonytalankodik (vagy ha igen, akkor nem mutatja ;) ).
Mindig tudja mit akar, azt nem erőszakosan, de kitartóan, határozottan és következetesen akarja. 

(Azt pedig mondanom sem kell, hogy nem tojja össze magát egyetlen nőtől sem. ;) :D - ami manapság oly gyakori a férfiaknál :napersze: )

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#331 (2019-09-08 19:04:42) |
Egy igazi domináns Férfit felismerünk… 

Felismerünk a kisugárzásából, az őt körbelengő intenzív és erős aurájáról, a határozott és okos, kifinomult modoráról, és valami meghatározhatatlan fennköltségéről. 

Nem számít a kor, az iskolai végzettség, a társadalmi ranglétrán elfoglalt pillanatnyi helye. 
Mert a Domináns Férfiből árad az intelligencia, a szexualitás, a szexuális intelligencia. 

A Domináns Férfi SOHA nem mondja azt, hogy „én még kezdő vagyok, szeretnék tőled tanulni”! 
(Tőlem??? Ne már, hiszen én nem vagyok domináns.) 
Azt pedig FŐLEG NEM mondja, hogy „én dom vagyok, az urad akarok lenni, dominálni akarlak”! 
(Mi van??? Dominálni úgy, hogy azt sem tudom ki vagy?)

Egy ilyen Férfihez tartozni akarunk, kapcsolódni. Akkor is ha „kezdő”, ha még nincs sok tapasztalata! 
A bizalom kiépítése, az összecsiszolódás vele könnyedén fog működni. 

Egy igazi Férfiban megérezzük a Domot… :)
pandora
#330 (2019-09-08 18:29:49) |
Válasz a(z) 329. üzenetre:

Én ezt valahogy úgy látom, hogy valaki domináns típus, az a teljes személyiségéből árad. Lejön.
Úgy viselkedik (az ágyban is), hogy maga alá gyűri a másik személyiséget. Lehet hogy nem is tudja magáról így szó szerint, hogy ő dom. ;) De az. 

Nem bunkósággal, mesterkéltséggel, erőszakossággal (az ilyenek a Tesco gazdaságos domok :D ) győzi le a másik akaratát, hanem a belülről jövő, hihetetlen erős személyiségével. Egy igazán domináns férfinek nincs nő aki nem hódol be. ;)
Nem kell hozzá vizsga, hókuszpókusz, sőt, az sem kell hogy ezt nevén nevezze.

A hóvirág a hó alól is kibújik. ;) :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
test
#329 (2019-09-08 18:13:55) |
Válasz a(z) 328. üzenetre:

Beszélgetésből? Akkor szóbeli vizsga van? :D

[ugrás az előzményre]
ducinyuszi
#328 (2019-09-08 18:12:39) |
Válasz a(z) 327. üzenetre:

Lehet, hogy vannak akiknek nem ártana.  :D  :P 

De viccen kívül, egy kicsit is tapasztaltabb sub leszűri a beszélgetésből, amit kell. :) 

[ugrás az előzményre]
test
#327 (2019-09-08 18:11:17) |
Válasz a(z) 326. üzenetre:

Értem.

"aki nem volt rest utánaolvasni, tanulni,..."

Azért nem kell írásbeli szigorlatozni domságból, ugye? :D

[ugrás az előzményre]
ducinyuszi
#326 (2019-09-08 18:08:39) |
Válasz a(z) 325. üzenetre:

Egyrészt igazad van. 

Másrészt ott a másik oldal. Hogy kik azok, akik domnak gondolják magukat? :) Természetesen vannak közöttük, akik valóban csiszolatlan gyémántok, úgy gondolom velük érdemes ismerkedni. A magam részéről nem zárkóztam és zárkózom el olyan férfitól, akiben éreztem, hogy megvan az, ami a domot dommá teszi, aki nem volt rest utánaolvasni, tanulni, elhelyezni magát ebben a világban, tudja mit akar, de még nem volt alkalma ezt gyakorolni. 

Viszont van egy réteg, aki csak azt gondolja, hogy ő dom (aki megnézi a blogom, találhat belőle példákat). :D Amikor pedig a beszélgetés során egyértelmű lesz, hogy köze nincs hozzá, akkor természetesen megsértődik. Nyilvánvalóan ők felejtősek. 

Tehát nekünk sem könnyebb. Meg kell tanulnunk nagyon komolyan szelektálni. Az évek alatt eljutottam oda, hogy ez már hamar és könnyen megy, de aki még csak most kezdi az első lépéseit, ő lehetséges, hogy jobban, nagyobb biztonságban érzi magát egy tapasztalt dommal. Ugyanakkor tudjuk jól azt is, hogy egy gyakorlatlan sub könnyen belesétálhat olyan férfiak karjaiba, akiknek nincs sok köze a bdsm-hez, mert csak a parancsolgatást látják belőle, a lényeget nem. 

Summa summárum egyik oldalnak sem könnyű. :) Viszont elmondhatom, hogy sok-sok éve vagyok Lilaváros lakója (természetesen amikor párom volt, akkor töröltem magam, monogám vagyok). Három tartósabb kapcsolatom volt innen, amelyből kettő bdsm volt. Tehát nem lehetetlen, de sok türelem, kitartás, humor és nagy emberismeret szükséges ahhoz, hogy pont azt találjuk meg, akire vágyunk. :) 

[ugrás az előzményre]
test
#325 (2019-09-08 12:05:07) |
Minden sub nő kész "domot" keres, vár.
Akiben még csak bújkál a kisördög / csiszolatlan gyémánt, az meg hol élje meg ezeket a tendenciáit? Vudubabákon? :)
Tudjátok, álláshirdetés: munkatársat keresünk 10 éves tapasztalattal. De ha ennek hiányában nem vesznek fel sehová, az életben nem szerzed meg a tapasztalatot, róka fogta csuka, patthelyzet :)

cegkor
#324 (2019-09-05 21:21:18) |
Elgondolkodtam kicsit. A szavakon amik sokszor hazugak, rájöttem hogy a gondolat és a tett a lényeg. 
Ezért imádom a bdsm-et, egy csodás játék.
Legyen füled a halláshoz és szemed a látáshoz  ;)  ;) 
cegkor
#323 (2019-09-05 21:03:03) |
Válasz a(z) 308. üzenetre:A legbátrabbak mindig a legnagyobb győztesek.Ez egy fantasztikus világ! Hajrá!!!!!  

[ugrás az előzményre]
oldboy55
#322 (2019-09-05 10:53:34) |
Tiszteletem!
Érdeklődném. Van egy olyan nagyközönség által aberráltnak nevezett vágyam melyet szeretnék átélni, de nem tudom mely célállomást keressem. Lehet hogy egyedül vagyok vágyaimmal. Nehéz elmondani de annyit gen hogy szeretnék kiszolgáltatott, megalázott lenni ez magába foglalja hogy párok együttlétének segéd eszköze, nyaló szopó szolga, humán toalett hölgy részére. Ez nem tartozik sehova sem? 
Tudom hogy kicsit beteges, életben mindig tudnom kell mit mikor csinálok, kit mikor kell irányítanom. Talán ezért vágyom kiszolgáltatottságra.
Kérem ha lehetősége vagy ismerete van e téren segitsen nekem.
Tisztelettel oldboy

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-381]

hirdetés

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.