exhibicionizmus

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




exhibicionizmus
Esetleg van olyan ember, aki szereti ha nézik szex közben? És nem szégyenlős? Várom a kis történeteket is.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
maksika#122010-09-08 00:46:36
Én ismerek ilyent, egy festőművész, aki akkor a leg aktívabb, ha nézik közben hatalmas golyói vannak kellemes farka és imádja, ha leszopják. Egyébként biszex az illető. Én barátommal fiatalon sokat partiztam lányokkal, az nem zavart, mert nem voltunk idegenek egymásnak és tabuk nélkül szeretkeztünk. Ez kiváló katalizátor, lényegesen aktívabb az ember.
tabu38#112010-06-25 00:44:53
Nekem innen sikerült párokat megismerni az elmúlt években és eggyel közülük nudira is együtt mentünk. Mi is rendszeresen kivártuk este a kukkolókat és előttük szexeltünk 3-asban. Engem nagyon izgat ha más nőjét dughatom és közben néz a párja minket illetve be is száll!
Most megint párt keresek és remélem sikerül is ilyen beállítottságuakat találnom itt!
ember1#102010-06-18 11:48:10
Nekem az a fixa ideám, hogy sok ember,  és nem csak a hölgyek, képtelenek elfogadni a testüket annak fizikai valóságában. Természetesen mindenkiben lehet hibát keresni, de nem ez lenne a cél. A másik, amit ősidők óta belénk neveltek és nevelnek, hogy "az" nem tartozik másokra, az két személyes dolog, és illik sötétben a négy fal között csinálni, természetesen csak gyermek nemzése céljából. Aki élvezi, az a pokolra jut. Ha nem is mindig tudatosan, de ez lehet a dolgok hátterében. ...
ngk#92010-06-16 11:54:41
Az én barátnőm sem partner ebben,bár érdekes mert meztelenkedni,mutogatni magát szereti,de szexelni azt nem mások előtt.
Én viszont szívesen szexelnék úgy,hogy néznek közben.
cyberdevil#82010-06-14 07:33:18
sziasztok!
éngem izgat ez a dolog de a páromat nem annyira:)nemrég történt:a párom lehajolt valamiért az ablakunk előtt én meg eléggé megkivántam azonnal odamentem elkezdtem csókolgatni majdfelfaltam a számmal mikor észerevettem hogy a szemben felettünk lévő lakásban élő öreg néni (kb65 éves)figyel minket...nem szoltam a páromnak csak elkezdtem az előjátékot. letéptem a felsőjét a bugyiját csak letoltam és azonnal elkezdtem dugni..huhh eléggé beindultam:P
a csajom semmit sem tudott a dologbol de ő is nagyon élvezte.ugy fejeztem be hogy szájbaélveztem:P
a néni azóta mindig előre köszön:)
ember1#72010-04-23 16:08:55
Izgalmas élmény lehetett. Nekünk szolid négyesek jutottak, amit nagyon tudtunk élvezni.
dark#62010-03-28 13:35:16
Szia!szeretem ha néznek szexközben hátha a nézőnak is megjön a kedve.Egyszer voltam egy párral sajna már rég volt.A lakásukon taliztunk beszélgettünk kis ital aztán csengettek.Jött még egy pár akik szerettek volna csatlakozni valahova , de először meg akartak nézni egy akciót.Engem nm zavart a pár akikkel voltam meg megengedték nekik.Aztán a nappali kanapáján elkezdődött a szex felváltva szopattuk a háziasszonyt. Majd dugtuk indenhol mire eljutottunk odáig hogy elélvezünk .Azt vettük észre , hogy a másik pár is már erősen játszik egymással:Erre mi kezdtük őket nézni a háziasszony pár perc után már besegített e másik hölgynek a férjét szopni!Majd a férj dugni kezdte az asszonyát ő meg sikongatva kiabálta szopni akarok most:Nekünk nm is kellett több már oda tartottuk a farkunk mind ketten és szopta ,de úgy mint még soha senki.Aztán a házi gazda dugta a férj meg a szájaába élvezett nagyikat hörögve persze nm sokára én is tele lőttem a házigazdánk meg a puncit engedte tele.Szóval jól elsűlhet egy ilyen dolog párszor még találkoztunk,de később szétesett a csapat.Sajnos!
makk-punci#52010-03-20 08:44:20
Sziasztok!
Nekem volt egy kaposvári kapcsolatom, ővele rendszeresen ha lehetett hármasban vagy négyesben voltunk, ővele éltem meg az első bi kalandomat orálisan,többször a szabadban találkoztunk és egy fiatal traktoros srác volt a közelben és csináltunk neki egy műsort sajnos nem láttuk a vissza jelzést, de reméltük élvezte mert mi igen  :-) 
nica#42009-12-04 15:56:42
A(z) #4 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nica#32009-11-24 19:53:04
Válasz a(z) 1-es üzenetre: Nekünk is volt hasonló esetünk. Csak Mi a végén bementünk a zuhanyzóba a nudin és Én a párommal szexeltem, míg a srác akit rendesen felhúztunk a parton utánunk jött és saját magának kiverte miközben minket nézett, ahogy szexeltünk. Nagyon izgi volt mindhármunknak.
ember1#22009-11-10 11:45:23
Szia Nica!
Mi is szeretjük, ha néznek bennünket szeretkezés közben és mi is szeretünk máskat nézni, amikor szexelnek.Az elmúl 12 év alatt volt néhány négyes kapcsolatunk, mindannyiunk számára izgalmas volt. Akkor az igazi, ha látjuk is, hogy a szeretkezésünk látványa mennyire felizgatja a nézőt. Amikor a lány símogatni kezdi magát, mert látja, hogy élvezzük a helyzetet. Mindent megér.A fiúkon egyébként is látszik.Izgi látvány, amikor "mereven" figyel, néha odatéved a keze, vagy kezelésbe veszi a párját,...
natu#12009-11-09 16:37:08
Szia Nica! engem és a volt páromat kimondottan izgatott ha láttak minket sex-közben ezért is jártunk párokkal találkozni p.cserésben és egymás előtt is izgató volt.Sokat jártunk nudizni volt úgy hogy egy forró nyári napon megvártuk a naplementét egyedül maradtunk és még rajtunk kívül fiatal srác maradt még ő kb 5-6 méterre lehetett tőlünk.mi szép lassan elkezdtük izgatni a párommal egymást,a srác ezt észrevette és igy pláne nem akart még elmenni.Mi is láttuk hogy őt is érdekli a dolog ezért mi folytattuk de már nem is zavartattuk magunkat és eléggé belemerültünk.A srác kivárta a végét majd kissé merev állapotban köszönt és távozott.Azt már nem láttuk hogy ő mit rendezett.De izgató volt számunkra.Sajnos most hogy pár nélkül vagyok így marad az msn sex.

[1-60] [61-72]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3810BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba9991Biszexuális vagy, be kell lépned!

#ffhu100Bi fotóst keresek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba7050Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5670Heteroszexuális vadászterület

#hegylako012100Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3120Transzszexuális csevegő

#cdfatime200GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.